tCAD - AutoCAD® (LT) a jeho alternatívy - Najväčší výber, porovnávanie, diskusie a okamžitý nákup.
... sme tu už 25 rokov (TECHSOFT s.r.o.)

Slovečina  Čeština

O stránkach tCAD

CAD stránky špecializované na dostupné alternatívy AutoCADu

Pre CAD užívateľov, ktorí ku svojej práci potrebujú AutoCAD®, alebo AutoCAD LT® je dnes k dispozícii nepreberné množstvo platených, ale aj bezplatných alternatív AutoCADu. Zorientovať sa v ponuke týchto systémov je často problematické aj pre ľúdí, ktorí sa dlhé roky pohybujú v CAD oblasti. Ak nepočítame časovo a odborne náročné skúšanie každého CADu - bežný užívateľ reálne nemá žiadnu možnosť si zodpovedne vybrať pre jeho potreby to najvhodnejšie CAD riešenie.

Spoločnosť TECHSOFT s.r.o,, ktorá prevádzkuje tieto stránky sa AutoCADu(LT) a jeho rôznym alternatívam venuje už od roku 1993 a patrí teda k najstarším CAD spoločnostiam v SR a ČR.

Pretože v súčasnosti dochádza občas k dezinformáciám a zamlčovaniu rôznych informácií o navzájom "konkurenčých" CAD produktoch zo strany často výhradých dodávateľov pre slovenský či český trh, prinášame Vám tieto CAD stránky venované AutoCADu(LT) a jeho alternatívam (komerčným aj bezplatným) ktoré Vám pomôžu s výberom toho najvhodnejšieho riešenia pre Vaše potreby.

Ste CAD užívateľ?

Ak potrebujete vybaviť Vaše CAD pracovisko vhodným CAD systémom, alebo ak chcete vymeniť Váš existujúci CAD ktorý nespĺňa už Vaše požiadavky za iný, tieto stránky Vám poskytnú:

  • Neskreslené a presné informácie o AutoCADe(LT) a jeho CAD alternatívach!
  • Poradenstvo pri výbere aké Vám neposkytne žiadny iný CAD dodávateľ v SR a ČR!
  • Najširší výber rôznych alternatív AutoCADu v SR a ČR.
  • Garancia ceny: Garantujeme bežné a akciové ceny stanované výrobcom/distribútorom.
  • Vždy niečo navyše: Pri kúpe od nás získate vždy niečo navyše (rôzne nástroje a doplnky) oproti ponuke výrobcu/distribútora
  • Double Support: Na väčšinu dodávaných CAD systémoch získavate tzv. "Double support". To znamená, že s požiadavkami na riešenie Vašich problémov sa môžete obracať ako na spoločnosť TECHSOFT s.r.o., tak aj na výrobcu/distribútora daného CAD produktu.
  • Bezplatné úvodné online školenie!

 

Ste CAD výrobca/distribútor ?

Dodávate pre slovenský a český trh alternatívu AutoCADu ktorú ste nenašli na týchto stránkach?
Kontaktujte nás - radi s Vami budeme spolupracovať, pričom garantujeme profesionálny prístup pri predaji Vášho CAD systému tak, aby si Váš CAD zakúpil práve ten zákazník, pre ktorého predstavuje tú najlepšiu voľbu. Získate tým ďalšieho spokojného zákazníka.