tCAD - AutoCAD® (LT) a jeho alternatívy - Najväčší výber, porovnávanie, diskusie a okamžitý nákup.
... sme tu už 25 rokov (TECHSOFT s.r.o.)

Slovečina  Čeština

Porovnanie CADu

Vyberte a porovnajte si ľubovoľné CAD Systémy

Aktualizované dňa: 12.12.2018

Pozn: môžete vybrať maximálne 4 CAD systémy súčasne

CAD SYSTÉM: AutoCAD LT® AutoCAD® ARES® Commander BricsCAD® Lite BricsCAD® Pro CMS IntelliCAD® PE CMS IntelliCAD® PE Plus GstarCAD Standard GstarCAD Pro nanoCAD Free NanoCAD Plus NanoCAD Pro ProgeCAD Pro ZWCAD Pro ArCADia BIM ArCADia BIM PLUS
Základný popis Obecný DWG kresliaci 2D CAD systém Obecný DWG kresliaci 2D a 3D CAD systém
Obecný DWG kresliaci 2D a 3D CAD systém

Obecný DWG kresliaci 2D a čiastočne 3D CAD systém

Obecný DWG kresliaci 2D a 3D CAD systém

Obecný DWG kresliaci 2D a čiastočne 3D CAD systém

Obecný DWG kresliaci 2D a 3D CAD systém
Obecný DWG kresliaci 2D a 3D CAD systém Obecný DWG kresliaci 2D a 3D CAD systém
Obecný DWG kresliaci 2D a čiastočne 3D CAD systém

Obecný DWG kresliaci 2D a 3D CAD systém

Obecný DWG kresliaci 2D a 3D CAD systém
Obecný DWG kresliaci 2D a 3D CAD systém
Obecný DWG kresliaci 2D a 3D CAD systém

Obecný DWG kresliaci 2D a čiastočne 3D CAD systém s jadrom slúžiacim ako základ pre ArCADia BIM moduly.

Obecný DWG kresliaci 2D a 3D CAD systém s jadrom slúžiacim ako základ pre ArCADia BIM moduly.
Download CAD DownloadDownload aktuálnej 30 dňovej skúšobnej verzie AutoCAD LT, ktorá sa po aktivácii stane plnou verziou. CAD DownloadDownload aktuálnej 30 dňovej skúšobnej verzie AutoCADu, ktorá sa po aktivácii stane plnou verziou. CAD DownloadDownload aktuálnej 30 dňovej skúšobnej verzie ARES Commander (pre Win 64 bit), ktorá sa po aktivácii stane plnou verziou. CAD DownloadDownload aktuálnej 30 dňovej skúšobnej verzie BricsCAD (pre Win 64 bit), ktorá sa po aktivácii stane plnou verziou BricsCAD Classic, Pro, alebo Platinum (podľa zakúpenej varianty). CAD DownloadDownload aktuálnej 30 dňovej skúšobnej verzie BricsCAD (pre Win 64 bit), ktorá sa po aktivácii stane plnou verziou BricsCAD Classic, Pro, alebo Platinum (podľa zakúpenej varianty). CAD DownloadDownload aktuálnej 14 dňovej skúšobnej verzie CMS IntelliCAD PE, ktorá sa po aktivácii stane plnou verziou. CAD DownloadDownload aktuálnej 14 dňovej skúšobnej verzie CMS IntelliCAD PE Plus, ktorá sa po aktivácii stane plnou verziou.
Download GstarCAD Standard nie je k dispozícii

Download GstarCAD Pro nie je k dispozícii
CAD DownloadDownload aktuálnej bezplatnej, plne funkčnej verzie NanoCAD. CAD DownloadDownload aktuálnej 30 dňovej skúšobnej verzie NanoCAD Plus, ktorá sa po aktivácii stane plnou verziou. CAD DownloadDownload aktuálnej 30 dňovej skúšobnej verzie NanoCAD Pro, ktorá sa po aktivácii stane plnou verziou.
Download ProgeCAD Pro nie je k dispozícii
CAD DownloadDownload aktuálnej 30 dňovej skúšobnej verzie ZWCAD Professional, ktorá sa po aktivácii stane plnou verziou. CAD DownloadDownload aktuálnej 14 dňovej skúšobnej verzie ArCADia BIM, ktorá sa po aktivácii stane plnou verziou. CAD DownloadDownload aktuálnej 14 dňovej skúšobnej verzie ArCADia BIM Plus, ktorá sa po aktivácii stane plnou verziou.
Stručný popis CAD Systému
AutoCAD LT je univerzálna 2D CAD aplikácia pre všetky oblasti technického 2D navrhovania. Jedná sa o vysoko spoľahlivý 2D DWG CAD systém ktorý je vo svojej kategórii dlhé roky lídrom a určuje smer vývoja.

AutoCAD je univerzálna 2D a 3D CAD aplikácia pre všetky oblasti 2D a 3D navrhovania a pre vytváranie fotorealistických vizualizácií. Jedná sa o vysoko spoľahlivý 2D a 3D DWG CAD systém ktorý je vo svojej kategórii dlhé roky lídrom a určuje smer vývoja. Disponuje prakticky neohraničenými možnosťami prispôsobovania a dopĺňania o rôzne nové funkcie.

ARES Commander je univerzálna 2D a 3D CAD aplikácia pre všetky oblasti 2D a 3D navrhovania. Jedná sa o vysoko spoľahlivý DWG CAD systém ktorého jadro slúži ako platforma pro rôzne iné CAD systémy. Disponuje širokými možnosťami prispôsobovania CUI a dopĺňania o rôzne nové funkcie.

BricsCAD Classic je univerzálna 2D CAD aplikácia pre všetky oblasti 2D navrhovania. Jedná sa o spoľahlivý 2D DWG CAD systém. Disponuje širokými možnosťami prispôsobovania CUI a dopĺňania o rôzne nové funkcie.

BricsCAD Platinum je univerzálna 3D a 2D CAD aplikácia pre všetky oblasti 3D a 2D navrhovania a pre vytváranie fotorealistických vizualizácií. Je viac zameraný na 3D a jedná sa o spoľahlivý 2D a 3D DWG CAD systém. Disponuje širokými možnosťami prispôsobovania CUI a dopĺňania o rôzne nové funkcie.

CMS IntelliCAD PE (Premium Edition) je univerzálna 2D CAD aplikácia pre všetky oblasti 2D navrhovania ale aj pre vytváranie fotorealistických vizualizácií. Jedná sa o śpecifickú "čistú" variantu plného IntelliCADu ktorý slúži ako platforma aj pre mnohé iné CAD systémy. Disponuje širokými možnosťami prispôsobovania a dopĺňania o rôzne nové funkcie.

CMS IntelliCAD PE Plus (Premium Edition Plus) je univerzálna 2D a 3D CAD aplikácia pre všetky oblasti 2D a 3D navrhovania a pre vytváranie fotorealistických vizualizácií. Jedná sa o śpecifickú "čistú" variantu plného IntelliCADu ktorý slúži ako platforma aj pre mnohé iné CAD systémy. Disponuje širokými možnosťami prispôsobovania a dopĺňania o rôzne nové funkcie.

GstarCAD Standard je univerzálna 2D CAD aplikácia pre všetky oblasti 2D navrhovania. Jedná sa o spoľahlivý 2D DWG CAD systém. Disponuje širokými možnosťami prispôsobovania CUI a dopĺňania o rôzne nové funkcie.

GstarCAD Pro je univerzálna 2D a 3D CAD aplikácia pre všetky oblasti 2D a 3D navrhovania a pre vytváranie fotorealistických vizualizácií. Jedná sa o spoľahlivý 2D a 3D DWG CAD systém. Disponuje širokými možnosťami prispôsobovania CUI a dopĺňania o rôzne nové funkcie.

NanoCAD Free je univerzálna 2D CAD aplikácia pre všetky oblasti 2D navrhovania. Jedná sa o síce jednoduchý, ale spoľahlivý 2D DWG CAD systém.

NanoCAD Plus je univerzálna 2D a 3D CAD aplikácia pre všetky oblasti navrhovania. Jedná sa spoľahlivý a zaujímavý DWG CAD systém.

NanoCAD Pro je univerzálna 2D a 3D CAD aplikácia pre všetky oblasti 2D a 3D navrhovania. Jedná sa spoľahlivý a zaujímavý DWG CAD systém.

ProgeCAD Pro je univerzálna 2D a 3D CAD aplikácia pre všetky oblasti 2D a 3D navrhovania a pre vytváranie fotorealistických vizualizácií. Disponuje širokými možnosťami prispôsobovania CUI a dopĺňania o rôzne nové funkcie.

ZWCAD Pro je univerzálna 2D a 3D CAD aplikácia pre všetky oblasti technického 2D a 3D navrhovaniaí. Jedná sa o spoľahlivý DWG CAD systém ktorý je kompatibilný a do veľkej miery podobný AutoCADu. Disponuje základnými možnosťami prispôsobovania a dopĺňania CUI o rôzne nové funkcie.

ArCADia BIM je univerzálna 2D CAD aplikácia pre všetky oblasti 2D navrhovania a aj pre vytváranie fotorealistických vizualizácií. Disponuje základnou BIM funkcionalitou a slúži aj ako základ pre množstvo architektonických a profesných ArCADia BIM modulov s kompletným 2D a 3D. Je skvelou voľbou pre stavbárov profesistov a výpočtárov ktorí plánujú postupný prechod na BIM.

ArCADia BIM Plus je univerzálna 2D a 3D CAD aplikácia pre všetky oblasti 2D a 3D (ACIS) navrhovania a pre vytváranie fotorealistických vizualizácií. Disponuje základnou BIM funkcionalitou a slúži aj ako základ pre množstvo architektonických a profesných ArCADia BIM modulov s kompletným 2D a 3D. Je skvelou voľbou pre stavbárov profesistov a výpočtárov ktorí plánujú postupný prechod na BIM.
Lokalizácia do českého jazyka Plná lokalizácia rozhrania do češtiny.
Plne lokalizovaná nápoveda do češtiny.
Plná lokalizácia rozhrania do češtiny.
Plne lokalizovaná nápoveda do češtiny.
Lokalizácia rozhrania do češtiny.
Príkazy len anglické ale s lokalizovanými podvoľbami.
Plne lokalizovaná nápoveda do češtiny.
Plná lokalizácia rozhrania do češtiny.
Nápoveda len v angličtine
Plná lokalizácia rozhrania do češtiny.
Nápoveda len v angličtine
Takmer plná lokalizácia rozhrania do češtiny.
Nápoveda len v angličtine
Plná lokalizácia rozhrania do češtiny.
Nápoveda len v angličtine
Lokalizácia rozhrania do češtiny.
Príkazy len anglické, ale s lokalizovanými podvolbami.
Nápoveda len v angličtine
Lokalizácia rozhrania do češtiny.
Príkazy len anglické, ale s lokalizovanými podvolbami.Nápoveda len v angličtine
Plná lokalizácia rozhrania do češtiny.
Nápoveda len v angličtine
Plná lokalizácia rozhrania do češtiny.
Nápoveda len v angličtine
Plná lokalizácia rozhrania do češtiny.
Nápoveda len v angličtine
Plná lokalizácia rozhrania do češtiny.
Nápoveda len v angličtine
Naše doporučenie AutoCAD LT doporučujeme v prvom rade pre CAD užívateľov ktorí požadujú najvyššiu mieru kompatibility s ostatnými Autodesk produktami. Týka sa to ako DWG kompatinility, tak aj chovania vlastných DWG objektov iných Autodesk produktov, pre ktoré sú k dispozícii príslušné tzv. Object enablery. AutoCAD doporučujeme v prvom rade pre CAD užívateľov ktorí požadujú najvyššiu mieru kompatibility s ostatnými Autodesk produktami. Týka sa to ako DWG kompatinility, tak aj chovania vlastných DWG objektov iných Autodesk produktov, pre ktoré sú k dispozícii príslušné tzv. Object enablery.

Ďalej je AutoCAD najvhodnejšie DWG riešenie pre vytváranie či už vlastných CAD nadstavieb, alebo pre rozširovanie funkčnosti CAD systému o nové vlastnosti a funkcie.

No a v neposlednom rade ho doporučujeme pre vytváranie a spracovávanie jednak rozsiahlych technických 2D výkresov, ale aj zložitejších 3D modelov vyžadujúcich fotorealistickú vizualizáciu na slušnej úrovni.
ARES Commander doporučujeme pre CAD užívateľov ktorí požadujú vyššiu mieru kompatibility s AutoCADom. Týka sa to najmä DWG kompatinility. Klasické aj ribbonové rozhranie, ale aj rôzne dialógové panely sa od AutoCADu síce líšia, ale vzhľadom na to že sa jedná o pomerne mladú, modernú, 100% legálnu a originálnu platformu slúžiacu ako základ aj pre iné CAD systémy, disponuje tento systém slušným potenciálom, pričom štruktúra programu je AutoCADu podobná.

Čo sa týka rýchlosti práce s rozsiahlejšími výkresmi (cca 100MB), patrí k rýchlejším alternatívam AutoCADu.

Čo sa týka stability práce so systémom, neregistrujeme žiadne "prekvapenia" a ak Vám vyhovujú jeho ostatné vlastnosti je vhodný na plne profesionálnu prácu.

Ak potrebujete občas pracovať v 3D, ARES Commander Vám ponúka všetky základné nástroje pre tvornu a úpravu 3D modelu priamym modelovaním a aj keď nedosahuje úroveň súčasného AutoCADu, jeho 3D možnosti sú už na zaujímavej úrovni.
BricsCAD Clasic doporučujeme pre CAD užívateľov ktorí požadujú vyššiu mieru kompatibility s AutoCADom. Týka sa to najmä DWG kompatinility. Klasické aj ribbonové rozhranie, ale aj rôzne dialógové panely sa od AutoCADu síce líšia, ale sú logicky navrhnuté a rýchlo si zvyknete, pričom štruktúra programu je AutoCADu podobná.

Čo sa týka rýchlosti práce s rozsiahlejšími výkresmi (cca 100MB), patrí k rýchlejším alternatívam AutoCADu.

Čo sa týka stability práce so systémom, neregistrujeme žiadne "prekvapenia" a ak Vám vyhovujú jeho ostatné vlastnosti je vhodný na plne profesionálnu prácu.

Je prakticky určený len na prácu v 2D, ale disponuje všetkým čím má dobrá alternatíva AutoCADu disponovať.
BricsCAD Platinum doporučujeme pre CAD užívateľov ktorí požadujú vyššiu mieru kompatibility s AutoCADom. Týka sa to najmä DWG kompatinility. Klasické aj ribbonové rozhranie, ale aj rôzne dialógové panely sa od AutoCADu síce líšia, ale sú logicky navrhnuté a rýchlo si zvyknete, pričom štruktúra programu je AutoCADu podobná.

Čo sa týka rýchlosti práce s rozsiahlejšími výkresmi (cca 100MB), patrí k rýchlejším alternatívam AutoCADu.

Čo sa týka stability práce so systémom, neregistrujeme žiadne "prekvapenia" a ak Vám vyhovujú jeho ostatné vlastnosti je vhodný na plne profesionálnu prácu.

Ak potrebujete pracovať v 3D, BricsCAD Pro Vám ponúka všetky potrebné nástroje pre tvornu a úpravu 3D modelu priamym modelovaním ako aj plný render.

Navyše disponuje geometrickými 2D aj 3D väzbami a disponuje nástrojmi pre tvorbu zostáv, čo ho robí vhodným najmä pre oblasť strojárstva
CMS IntelliCAD PE doporučujeme pre CAD užívateľov ktorí požadujú vyššiu mieru kompatibility s AutoCADom. Týka sa to ako DWG kompatinility, tak aj rozhrania ktoré je AutoCADu podobné (klasické aj ribbonové), pričom aj štruktúra programu je AutoCADu podobná. Jedná sa prakticky o čistý a "vždy najnovší" IntelliCAD, ktorý dlhé roky slúžil ako platforma pre ostatné alternatívy AutoCADu. Je ale pravda, že "tí najlepší" túto platformu priebežne opúšťajú (aj keď sa stále modernizuje).

Čo sa týka rýchlosti práce s rozsiahlejšími výkresmi (cca 100MB), patrí k pomalším alternatívam AutoCADu, ale zase nie veľmi výrazne.

Čo sa týka stability práce so systémom, neregistrujeme síce žiadne "prekvapenia" ale doporučujeme ho skôr na občasnú prácu.

Je prakticky určený len na prácu v 2D a podporuje všetky vlastnosti DWG výkresu ktoré môžete očakávať.
CMS IntelliCAD PE Plus doporučujeme pre CAD užívateľov ktorí požadujú vyššiu mieru kompatibility s AutoCADom. Týka sa to ako DWG kompatinility, tak aj rozhrania ktoré je AutoCADu podobné (klasické aj ribbonové), pričom aj štruktúra programu je AutoCADu podobná. Jedná sa prakticky o čistý a "vždy najnovší" IntelliCAD, ktorý dlhé roky slúžil ako platforma pre ostatné alternatívy AutoCADu. Je ale pravda, že "tí najlepší" túto platformu priebežne opúšťajú (aj keď sa stále modernizuje).

Čo sa týka rýchlosti práce s rozsiahlejšími výkresmi (cca 100MB), patrí k pomalším alternatívam AutoCADu, ale zase nie veľmi výrazne.

Čo sa týka stability práce so systémom, neregistrujeme síce žiadne "prekvapenia", ale doporučujeme ho skôr na občasnú prácu.

Ak potrebujete občas pracovať v 3D, CMS IntelliCAD Pro Vám ponúka všetky základné nástroje pre tvornu a úpravu 3D modelu (vrátane renderu), ale nedosahuje úroveň súčasného AutoCADu, a jeho 3D možnosti sú skôr v rovine "hobby". V 2D však podporuje všetky vlastnosti DWG výkresu ktoré môžete očakávať.
GstarCAD Standard doporučujeme pre CAD užívateľov ktorí požadujú vyššiu mieru kompatibility s AutoCADom. Týka sa to ako DWG kompatinility, tak aj podobnosti rozhrania, pričom štruktúra programu je AutoCADu podobná.

Čo sa týka rýchlosti práce s rozsiahlejšími výkresmi (cca 100MB), patrí k rýchlejším alternatívam AutoCADu.

Čo sa týka stability práce so systémom, neregistrujeme žiadne "prekvapenia" a ak Vám vyhovujú jeho ostatné vlastnosti je vhodný na plne profesionálnu prácu.

Je prakticky určený na prácu v 2D, ale disponuje všetkým čím má dobrá alternatíva AutoCADu disponovať.
GstarCAD Pro doporučujeme pre CAD užívateľov ktorí požadujú vyššiu mieru kompatibility s AutoCADom. Týka sa to ako DWG kompatinility, tak aj podobnosti rozhrania, pričom štruktúra programu je AutoCADu podobná.

Čo sa týka rýchlosti práce s rozsiahlejšími výkresmi (cca 100MB), patrí k rýchlejším alternatívam AutoCADu.

Čo sa týka stability práce so systémom, neregistrujeme žiadne "prekvapenia" a ak Vám vyhovujú jeho ostatné vlastnosti je vhodný na plne profesionálnu prácu.

Ak potrebujete občas pracovať v 3D, GstarCAD Pro Vám ponúka všetky základné nástroje pre tvornu a úpravu 3D modelu priamym modelovaním a aj keď nedosahuje úroveň súčasného AutoCADu, jeho 3D možnosti sú už na zaujímavej úrovni.
NanoCAD Free doporučujeme pre CAD užívateľov ktorí požadujú slušnú mieru kompatibility s AutoCADom. Týka sa to najmä DWG kompatinility. Disponuje len klasickým, ale AutoCADu podobným rozhraním, pričom štruktúra programu je AutoCADu podobná.

Čo sa týka rýchlosti práce s rozsiahlejšími výkresmi (cca 100MB), nepatrí síce k najrýchlejším alternatívam AutoCADu, ale zaostávanie nie je výrazné.

Čo sa týka stability práce so systémom, neregistrujeme žiadne "prekvapenia", ale doporučujeme ho skôr na občasnú prácu.

Je prakticky určený len na prácu v 2D a podporuje väčšinu všetky základné vlastnosti DWG výkresu.
NanoCAD Plus doporučujeme pre CAD užívateľov ktorí požadujú slušnú mieru kompatibility s AutoCADom. Týka sa to najmä DWG kompatinility. Disponuje len klasickým, ale AutoCADu podobným rozhraním, pričom štruktúra programu je AutoCADu podobná.

Čo sa týka rýchlosti práce s rozsiahlejšími výkresmi (cca 100MB), patrí do stredu alternatív AutoCADu.

Čo sa týka stability práce so systémom, neregistrujeme žiadne "prekvapenia", a ak Vám vyhovujú jeho ostatné vlastnosti je vhodný na plne profesionálnu prácu.

Upozorňujeme najmä na fakt že NanoCAD ako jediný ponúka 4 bodovú kalibráciu rastrového obrázku, a podporuje aj vzorce v tabuľkách.

Ak potrebujete občas pracovať v 3D, NanoCAD Plus Vám ponúka všetky základné nástroje pre tvornu a úpravu 3D modelu priamym modelovaním a aj keď nedosahuje úroveň súčasného AutoCADu, jeho 3D možnosti sú už na zaujímavej úrovni.
NanoCAD Pro doporučujeme pre CAD užívateľov ktorí požadujú slušnú mieru kompatibility s AutoCADom. Týka sa to najmä DWG kompatinility. Disponuje len klasickým, ale AutoCADu podobným rozhraním, pričom štruktúra programu je AutoCADu podobná.

Čo sa týka rýchlosti práce s rozsiahlejšími výkresmi (cca 100MB), patrí do stredu alternatív AutoCADu.

Čo sa týka stability práce so systémom, neregistrujeme žiadne "prekvapenia", a ak Vám vyhovujú jeho ostatné vlastnosti je vhodný na plne profesionálnu prácu.

Upozorňujeme najmä na fakt že NanoCAD ako jediný ponúka 4 bodovú kalibráciu rastrového obrázku, a podporuje aj vzorce v tabuľkách.

Ak potrebujete pracovať v 3D, NanoCAD Pro Vám ponúka všetky základné nástroje pre tvornu a úpravu 3D modelu priamym modelovaním na zaujímavej úrovni.

Navyše disponuje geometrickými aj rozmerovými väzbami a umožňuje používať aj parametre, čo ho robí vhodným najmä pre oblasť strojárstva.
ProgeCAD Pro doporučujeme pre CAD užívateľov ktorí požadujú vyššiu mieru kompatibility s AutoCADom. Týka sa to ako DWG kompatinility, tak aj podobnosti rozhrania, pričom štruktúra programu je AutoCADu podobná.

Čo sa týka rýchlosti práce s rozsiahlejšími výkresmi (cca 100MB), patrí k pomalším alternatívam AutoCADu, ale zase nie veľmi výrazne.

Čo sa týka stability práce so systémom, mohol by byť trocha stabilnejší a ak Vám vyhovujú jeho ostatné vlastnosti doporučujeme ho skôr na občasnú prácu.

Ak potrebujete pracovať v 3D, GstarCAD Pro Vám ponúka všetky základné nástroje pre tvornu a úpravu 3D modelu priamym modelovaním (vrátane renderu) a aj keď nedosahuje úroveň súčasného AutoCADu, jeho 3D možnosti sú už na zaujímavej úrovni.
ZWCAD Pro doporučujeme pre CAD užívateľov ktorí požadujú slušnú mieru kompatibility s AutoCADom. Týka sa to ako DWG kompatinility, tak aj klasického rozhrania ktoré je takmer identické s klasickým rozhraním staršieho AutoCADu. Ribbonové rozhranie ZWCADu Pro je síce mierne odlišné, ale jeho štruktúra je AutoCADu podobná.

Čo sa týka rýchlosti práce s rozsiahlejšími výkresmi (cca 100MB), patrí k rýchlejším alternatívam AutoCADu.

Čo sa týka stability práce so systémom, neregistrujeme žiadne "prekvapenia" a ak Vám vyhovujú jeho ostatné vlastnosti je vhodný na plne profesionálnu prácu.

Ak potrebujete občas pracovať v 3D, ZWCAD Pro Vám ponúka všetky základné nástroje pre tvornu a úpravu 3D modelu (vrátane renderu) , ale nedosahuje úroveň súčasného AutoCADu, a jeho 3D možnosti sú skôr v rovine "hobby".
ArCADia BIM doporučujeme pre CAD užívateľov ktorí požadujú jednak vysokú mieru kompatibility s AutoCADom a jednak riešenie umožňujúce bezproblémový prechod na plný BIM kompatibilný s Revitom, ArchiCADom... atď.

ArCADia BIM spolu s príslušnými modulmi v súčasnosti predstavuje najkomplexnejšie cenovo dostupné DWG BIM riešenie lokalizované do CZ jazyka.

Čo sa týka rýchlosti práce s bežnými rozsiahlejšími výkresmi (cca 100MB), patrí k pomalším alternatívam AutoCADu, čo však pri BIM projektoch vďaka správcovi BIM projektu nie je veľmi dôležité.

Čo sa týka stability práce so systémom, neregistrujeme síce žiadne podstatné nedostatky, avšak pripomíname jeho zameranie na BIM ku ktorému by mal užívateľ smerovať pokiaľ chce vyťažiť z tohoto systému maximum.

Pri bežnej práci bez BIM modulov Je prakticky určený len na prácu v 2D a podporuje všetky vlastnosti DWG výkresu ktoré môžete očakávať. Pri doplnení o BIM moduly predstavuje kompletné 2D a 3D BIM riešenie.
ArCADia BIM PLUS doporučujeme pre CAD užívateľov ktorí požadujú vysokú mieru kompatibility s AutoCADom, vyžadujú 3D ACIS modelovanie a potrebujú riešenie umožňujúce bezproblémový prechod na plný BIM kompatibilný s Revitom, ArchiCADom... atď.

ArCADia BIM spolu s príslušnými modulmi v súčasnosti predstavuje najkomplexnejšie cenovo dostupné DWG BIM riešenie lokalizované do CZ jazyka.

Čo sa týka rýchlosti práce s bežnými rozsiahlejšími výkresmi (cca 100MB), patrí k pomalším alternatívam AutoCADu, čo však pri BIM projektoch vďaka správcovi BIM projektu nie je veľmi dôležité.

Čo sa týka stability práce so systémom, neregistrujeme síce žiadne podstatné nedostatky, avšak pripomíname jeho zameranie na BIM ku ktorému by mal užívateľ smerovať pokiaľ chce vyťažiť z tohoto systému maximum.

Pri bežnej práci bez BIM modulov Je prakticky určený ako na prácu v 2D tak aj 3D a podporuje všetky vlastnosti DWG výkresu ktoré môžete očakávať. Pri doplnení o BIM moduly predstavuje kompletné 2D a 3D BIM riešenie.
Operačné systémy a verzia K dispozícii je 32.bit aj 64.bit verzia

Podporované operačné systémy:
- Microsoft® Windows® 10 / 8.1 / 7 SP1
- Apple® Mac®
K dispozícii je 32.bit aj 64.bit verzia

Podporované operačné systémy:
- Microsoft® Windows® 10 / 8.1 / 7 SP1
- Apple® Mac®
K dispozícii je 32.bit aj 64.bit verzia

Podporované operačné systémy:
- Microsoft® Windows® 10 / 8.1 / 7 SP1
- Apple® Mac®
- Linux (Ubuntu®, Fedora®, OpenSUSE®)
K dispozícii je 32.bit aj 64.bit verzia

Podporované operačné systémy:
- Microsoft® Windows® 10 / 8 / 7
- Apple® Mac®
- Linux (Ubuntu®, Fedora®, OpenSUSE®)
K dispozícii je 32.bit aj 64.bit verzia

Podporované operačné systémy:
- Microsoft® Windows® 10 / 8 / 7
- Apple® Mac®
- Linux (Ubuntu®, Fedora®, OpenSUSE®)
K dispozícii je len 64.bit verzia!

Podporované operačné systémy:
- Microsoft® Windows® 10 / 8 / 7
K dispozícii je len 64.bit verzia!

Podporované operačné systémy:
- Microsoft® Windows® 10 / 8 / 7
K dispozícii je 32.bit aj 64.bit verzia

Podporované operačné systémy:
- Microsoft® Windows® 10 / 8 / 7
K dispozícii je 32.bit aj 64.bit verzia

Podporované operačné systémy:
- Microsoft® Windows® 10 / 8 / 7
K dispozícii je 32.bit aj 64.bit verzia

Podporované operačné systémy:
- Microsoft® Windows® 10 / 8 / 7
K dispozícii je 32.bit aj 64.bit verzia

Podporované operačné systémy:
- Microsoft® Windows® 10 / 8 / 7
K dispozícii je 32.bit aj 64.bit verzia

Podporované operačné systémy:
- Microsoft® Windows® 10 / 8 / 7
K dispozícii je 32.bit aj 64.bit verzia

Podporované operačné systémy:
- Microsoft® Windows® 10 / 8 / 7
K dispozícii je 32.bit aj 64.bit verzia

Podporované operačné systémy:
- Microsoft® Windows® 10 / 8 / 7
K dispozícii je 32. aj 64.bit verzia!

Podporované operačné systémy:
- Microsoft® Windows® 10 / 8 / 7
K dispozícii je 32. aj 64.bit verzia!

Podporované operačné systémy:
- Microsoft® Windows® 10 / 8 / 7
Výrobca / Krajina pôvodu Autodesk Inc. / USA Autodesk Inc. / USA Graebert GmbH / Germany Bricsys nv / Belgium Bricsys nv / Belgium CAD-Manufacturing Solutions, Inc. / USA CAD-Manufacturing Solutions, Inc. / USA Gstarsoft Co.,Ltd / China Gstarsoft Co.,Ltd / China Nanosoft / Russia Nanosoft / Russia Nanosoft / Russia ProgeSOFT / Switzerland (Italy) ZWSOFT Co., Ltd. / China ArCADiasoft / PL ArCADiasoft / PL
Ceny CAD software AutoCAD LT® AutoCAD® ARES® Commander BricsCAD® Classic BricsCAD® Platinum CMS IntelliCAD® PE CMS IntelliCAD® PE Plus GstarCAD Standard GstarCAD Pro nanoCAD Free NanoCAD Plus NanoCAD Pro ProgeCAD Pro ZWCAD Pro ArCADia BIM ArCADia BIM PLUS
Varianty licencií K dispozícii sú len samostatné AutoCAD LT licencie a len na prenájom chránené SW kódom (aktivácia cez internet)
Licencie AutoCADu LT sú viazané na konkrétny počítač a je možné ich preniesť na iný (napr. na domáci) počítač.
Ak potrebujete používať licenciu AutoCADu LT aj na domácom počítači - za predpokladu že sa nebude súčasne používať licencia v práci - môžete si druhú licenciu doma nainštalovať.
K dispozícii samostatné aj sieťové (plávajúce) AutoCAD licencie len na prenájom chránené SW kódom (aktivácia cez internet)
Samostatné licencie AutoCADu sú viazané na konkrétny počítač a je možné ich preniesť na iný (napr. na domáci) počítač.
Ak potrebujete používať samostatnú licenciu AutoCADu aj na domácom počítači - za predpokladu že sa nebude súčasne používať licencia v práci - môžete si druhú licenciu doma nainštalovať.
K dispozícii sú samostatné aj sieťové (plávajúce) ARES Commander licencie.
Licencie je možné si nielen prenajať, ale môžete si zakúpiť aj trvalé licencie.
ARES Commander disponuje ideálnym spôsobom licencovania samostatných licencií, kedy pomocou Vášho mena a hesla si môžete licenciu kedykoľvek cez internet aktivovať na akomkoľvek počítači (doma alebo v práci). Licenciu teda netreba prenášať, súčasne pracovať však môžete len na jednej z nich.
K dispozícii sú samostatné aj sieťové (plávajúce) BricsCAD licencie (len trvalé) chránené SW kódom (aktivácia cez internet)
Licencie BricsCADu sú viazané na konkrétny počítač a je možné ich preniesť na iný (napr. na domáci) počítač.
Ak potrebujete používať licenciu BricsCADu aj na domácom počítači - za predpokladu že sa nebude súčasne používať licencia v práci - môžete si druhú licenciu doma nainštalovať a aj aktiovovať.
K dispozícii sú samostatné aj sieťové (plávajúce) BricsCAD licencie (len trvalé) chránené SW kódom (aktivácia cez internet)
Licencie BricsCADu sú viazané na konkrétny počítač a je možné ich preniesť na iný (napr. na domáci) počítač.
Ak potrebujete používať licenciu BricsCADu aj na domácom počítači - za predpokladu že sa nebude súčasne používať licencia v práci - môžete si druhú licenciu doma nainštalovať a aj aktiovovať.
K dispozícii sú len samostatné CMS IntelliCAD licencie (len trvalé) chránené SW kódom (aktivácia cez internet)
Licencie CMS IntelliCADu sú viazané na konkrétny počítač preniesť na iný počítač je možné bez servisného poplatku len 1x ročne.
Ak potrebujete používať licenciu CMS IntelliCADu aj na domácom počítači - za predpokladu že sa nebude súčasne používať licencia v práci - môžete si druhú licenciu doma nainštalovať a aj aktiovovať.
K dispozícii sú len samostatné CMS IntelliCAD licencie (len trvalé) chránené SW kódom (aktivácia cez internet)
Licencie CMS IntelliCADu sú viazané na konkrétny počítač preniesť na iný počítač je možné bez servisného poplatku len 1x ročne.
Ak potrebujete používať licenciu CMS IntelliCADu aj na domácom počítači - za predpokladu že sa nebude súčasne používať licencia v práci - môžete si druhú licenciu doma nainštalovať a aj aktiovovať.
K dispozícii sú samostatné aj sieťové (plávajúce) GstarCAD licencie (trvalé aj došasné) chránené SW kódom (aktivácia cez internet) alebo HW USB kľúčom.
Samostatné licencie BricsCADu chránené SW kódom sú viazané na konkrétny počítač a je možné ich preniesť na iný (napr. na domáci) počítač.
K dispozícii sú samostatné aj sieťové (plávajúce) GstarCAD licencie (trvalé aj došasné) chránené SW kódom (aktivácia cez internet) alebo HW USB kľúčom.
Samostatné licencie BricsCADu chránené SW kódom sú viazané na konkrétny počítač a je možné ich preniesť na iný (napr. na domáci) počítač.
K dispozícii je len samostatná nanoCAD Free licencia ktorá sa aktivuje cez internet. Prenášať sa síce nedá, ale pod jednou registráciou si môžete nanoCAD Free nainštalovať a aktivovať na 10 počítačoch. K dispozícii sú samostatné aj sieťové (plávajúce) nanoCAD licencie (na prenájom, alebo trvalé) aktivované cez internet.
Samostatné licencie nanoCADu sú viazané na konkrétny počítač a nie je možné ich preniesť na iný počítač.
K dispozícii sú samostatné aj sieťové (plávajúce) nanoCAD licencie (na prenájom, alebo trvalé) aktivované cez internet.
Samostatné licencie nanoCADu sú viazané na konkrétny počítač a nie je možné ich preniesť na iný počítač.
K dispozícii sú samostatné aj sieťové (plávajúce) ProgeCAD licencie (len trvalé) chránené SW kódom (aktivácia cez internet) alebo HW USB kľúčom.
Samostatné licencie ProgeCADu chránené SW kódom sú viazané na konkrétny počítač a je možné ich preniesť na iný počítač len po odinštalovaní z pôvodného počítača.
K dispozícii sú samostatné aj sieťové (plávajúce) ZWCAD licencie (len trvalé) chránené SW kódom (aktivácia cez internet) alebo HW USB kľúčom.
Samostatné licencie ZWCADu chránené SW kódom sú viazané na konkrétny počítač a je možné ich preniesť na iný (napr. na domáci) počítač.
K dispozícii sú len samostatné ArCADia BIM licencie (len trvalé) chránené SW kódom (aktivačný súbor)
Licencie ArCADia BIM sú viazané na konkrétny počítač preniesť ich na iný počítač je možné po odstránení z pôvodného počítača.
K dispozícii sú len samostatné ArCADia BIM licencie (len trvalé) chránené SW kódom (aktivačný súbor)
Licencie ArCADia BIM sú viazané na konkrétny počítač preniesť ich na iný počítač je možné po odstránení z pôvodného počítača.
Trvalá licencia (Ochrana USB kľúčom) CAD Nákup593,- € bez DPH CAD Nákup773,- € bez DPH CAD Nákup430,- € bez DPH
Trvalá licencia + 1 ročné subscription (Ochrana USB kľúčom) CAD Nákup650,- € bez DPH
Trvalá licencia (SW ochrana) CAD Nákup585,- € bez DPH CAD Nákup1 135,- € bez DPH CAD Nákup219,- € bez DPH CAD Nákup279,- € bez DPH CAD Nákup518,- € bez DPH CAD Nákup698,- € bez DPH 0,- € bez DPH CAD Nákup280,- € bez DPH CAD Nákup426,- € bez DPH CAD Nákup504,- € bez DPH
Trvalá licencia + 1 ročné subscription (SW ochrana) CAD Nákup595,- € bez DPH CAD Nákup760,- € bez DPH CAD Nákup1 475,- € bez DPH CAD Nákup650,- € bez DPH
Trvalá licencia + 3 ročné subscription (SW ochrana) CAD Nákup469,- € bez DPH CAD Nákup759,- € bez DPH
Trvalá sieťová NET licencia (SW ochrana) CAD Nákup695,- € bez DPH CAD Nákup895,- € bez DPH CAD Nákup430,- € bez DPH
Trvalá sieťová NET licencia + 1 ročné subscription (SW ochrana) CAD Nákup745,- € bez DPH CAD Nákup1 100,- € bez DPH CAD Nákup1 820,- € bez DPH CAD Nákup650,- € bez DPH
Trvalá sieťová NET licencia + 3 ročné subscription (SW ochrana) CAD Nákup579,- € bez DPH CAD Nákup869,- € bez DPH
Ročná licencia (SW ochrana) CAD Nákup399,- € bez DPH CAD Nákup1 470,- € bez DPH CAD Nákup185,- € bez DPH CAD Nákup240,- € bez DPH CAD Nákup288,- € bez DPH CAD Nákup159,- € bez DPH CAD Nákup249,- € bez DPH
Ročná sieťová NET licencia (SW ochrana) CAD Nákup235,- € bez DPH CAD Nákup189,- € bez DPH CAD Nákup289,- € bez DPH
Dvojročná licencia (SW ochrana) CAD Nákup798,- € bez DPH CAD Nákup2 660,- € bez DPH
Trojročná licencia (SW ochrana) CAD Nákup1 197,- € bez DPH CAD Nákup4 410,- € bez DPH
tCAD BONUSY k CAD programu AutoCAD LT® AutoCAD® ARES® Commander BricsCAD® Classic BricsCAD® Platinum CMS IntelliCAD® PE CMS IntelliCAD® PE Plus GstarCAD Standard GstarCAD Pro nanoCAD Free NanoCAD Plus NanoCAD Pro ProgeCAD Pro ZWCAD Pro ArCADia BIM ArCADia BIM PLUS
TZB Typy čiar + TSIZOL.SHX (izolácie)
PS Tools (univerzálna nadstavba pre výpisy)
TBL2CAD (DXF tabulky do/z Excelu)
Úvodné online 2 hod školenie
(s nahrávaním na video)
Podporované súbory a spolupráca AutoCAD LT® AutoCAD® ARES® Commander BricsCAD® Classic BricsCAD® Platinum CMS IntelliCAD® PE CMS IntelliCAD® PE Plus GstarCAD Standard GstarCAD Pro nanoCAD Free NanoCAD Plus NanoCAD Pro ProgeCAD Pro ZWCAD Pro ArCADia BIM ArCADia BIM PLUS
DWG technológia TrustedDWGTM Zaisťuje vernosť zobrazenia všetkých DWG objektov TrustedDWGTM Zaisťuje vernosť zobrazenia všetkých DWG objektov Technológia DWGdirect zaisťuje maximálnu kompatibilitu všetkých DWG objektov s TrustedDWGTM výkresmi Technológia DWGdirect zaisťuje maximálnu kompatibilitu všetkých DWG objektov s TrustedDWGTM výkresmi Technológia DWGdirect zaisťuje maximálnu kompatibilitu všetkých DWG objektov s TrustedDWGTM výkresmi Technológia DWGdirect zaisťuje maximálnu kompatibilitu všetkých DWG objektov s TrustedDWGTM výkresmi Technológia DWGdirect zaisťuje maximálnu kompatibilitu všetkých DWG objektov s TrustedDWGTM výkresmi Technológia DWGdirect zaisťuje maximálnu kompatibilitu všetkých DWG objektov s TrustedDWGTM výkresmi Technológia DWGdirect zaisťuje maximálnu kompatibilitu všetkých DWG objektov s TrustedDWGTM výkresmi Technológia DWGdirect zaisťuje maximálnu kompatibilitu všetkých DWG objektov s TrustedDWGTM výkresmi Technológia DWGdirect zaisťuje maximálnu kompatibilitu všetkých DWG objektov s TrustedDWGTM výkresmi Technológia DWGdirect zaisťuje maximálnu kompatibilitu všetkých DWG objektov s TrustedDWGTM výkresmi Technológia DWGdirect zaisťuje maximálnu kompatibilitu všetkých DWG objektov s TrustedDWGTM výkresmi Technológia DWGdirect zaisťuje maximálnu kompatibilitu všetkých DWG objektov s TrustedDWGTM výkresmi Technológia DWGdirect zaisťuje maximálnu kompatibilitu všetkých DWG objektov s TrustedDWGTM výkresmi Technológia DWGdirect zaisťuje maximálnu kompatibilitu všetkých DWG objektov s TrustedDWGTM výkresmi
Podporované bežné formáty súborov DWGTM, DXFTM, DWFTM, PDF, JPEG, PNG, TIF
Pozn: podpora najnovšieho DWG 2018
DWGTM, DXFTM, DWFTM, PDF, JPEG, PNG, TIF
Pozn: podpora najnovšieho DWG 2018
DWG, DXF, DWF, PDF, JPEG, PNG, TIF DWG, DXF, PDF, JPEG, PNG, TIF
Pozn: podpora najnovšieho DWG 2018
DWG, DXF, PDF, JPEG, PNG, TIF
Pozn: podpora najnovšieho DWG 2018
DWG, DXF, DWF, PDF, JPEG, PNG, TIF
Pozn: podpora najnovšieho DWG 2018
DWG, DXF, DWF, PDF, JPEG, PNG, TIF
Pozn: podpora najnovšieho DWG 2018
DWG, DXF, DWF, PDF, JPEG, PNG, TIF DWG, DXF, DWF, PDF, JPEG, PNG, TIF DWG, DXF, DWF, JPEG, PNG, TIF DWG, DXF, DWF, PDF, JPEG, PNG, TIF DWG, DXF, DWF, PDF, JPEG, PNG, TIF DWG, DXF, DWF, JPEG, PNG, TIF DWG, DXF, DWF, JPEG, PNG, TIF
Pozn: podpora najnovšieho DWG 2018
DWG, DXF, DWF, PDF, JPEG, PNG, TIF DWG, DXF, DWF, PDF, JPEG, PNG, TIF
PDF súbory Import geometrie z PDF súboru do výkresu jako objekty AutoCADu (s podporou importu SHX písma) Import geometrie z PDF súboru do výkresu jako objekty AutoCADu (s podporou importu SHX písma) Import geometrie z PDF súboru do výkresu jako objekty AutoCADu (s podporou importu textu) Podloženie PDF súboru a aj import vektorovej geometrie z PDF Podloženie PDF súboru a aj import vektorovej geometrie z PDF Podloženie PDF súboru Podloženie PDF súboru Podloženie PDF súboru Podloženie PDF súboru Podloženie PDF súboru Podloženie PDF súboru Podloženie PDF súboru.
Má však integrovaný PDF to DWG konvertor.
Podloženie PDF súboru Podloženie PDF súboru
DGN formát Import, Excport a Podloženie DGN výkresov Import, Excport a Podloženie DGN výkresov Import, Excport a Podloženie DGN výkresov Import, Excport a Podloženie DGN výkresov Import, Excport a Podloženie DGN výkresov Import a Podloženie DGN výkresov Import a Podloženie DGN výkresov Import, Excport a Podloženie DGN výkresov Import DGN výkresov Import, Excport a Podloženie DGN výkresov Import, Excport a Podloženie DGN výkresov
ACIS (SAT) súbory Import aj Excport ACIS (*.SAT) súborov Import aj Excport ACIS (*.SAT) súborov Import aj Excport ACIS (*.SAT) súborov Import aj Excport ACIS (*.SAT) súborov Import aj Excport ACIS (*.SAT) súborov Import aj Excport ACIS (*.SAT) súborov Import aj Excport ACIS (*.SAT) súborov
Import 3DS súborov
Import SKP súborov Import SketchUp súborov do výkresu ako blok
IFC súbory Import a prehliadanie IFC súborov.
IFC - neutrálny model projekčných AEC produktov
IFC formát zabezpečuje interoperabilitu medzi rôznymi softwarovými aplikáciami.
Po dokúpení IFC modulu poskytuje import aj export Po dokúpení IFC modulu poskytuje import aj export
Mračno bodov Pripojenie mračna bodov k DWG výkresu ktoré možno použiť ako východzí bod pre tvorbu návrhu Pripojenie mračna bodov k DWG výkresu ktoré možno použiť ako východzí bod pre tvorbu návrhu Pripojenie mračna bodov k DWG výkresu ktoré možno použiť ako východzí bod pre tvorbu návrhu Pripojenie mračna bodov k DWG výkresu ktoré možno použiť ako východzí bod pre tvorbu návrhu Pripojenie mračna bodov k DWG výkresu ktoré možno použiť ako východzí bod pre tvorbu návrhu Pripojenie mračna bodov k DWG výkresu ktoré možno použiť ako východzí bod pre tvorbu návrhu Pripojenie mračna bodov k DWG výkresu ktoré možno použiť ako východzí bod pre tvorbu návrhu
Zdieľanie výkresov Zdieľanie výkresov v Cloude. Zdieľanie výkresov v Cloude. Zdieľanie výkresov v Cloude prostredníctvom ARES® Touch Zdieľanie výkresov v Cloude prostredníctvom Chapoo Zdieľanie výkresov v Cloude prostredníctvom Chapoo Zdieľanie výkresov v Cloude. Zdieľanie výkresov v Cloude.
Pripojenie k úložiskám tretích strán Pripojenie k Dropbox, Box, a iným systémom online ukladania Pripojenie k Dropbox, Box, a iným systémom online ukladania Pripojenie k Dropbox, Box, a iným systémom online ukladania prostredníctvom ARES® Touch Pripojenie k Dropbox a Baidu systémom online ukladania Pripojenie k Dropbox a Baidu systémom online ukladania Pripojenie k Dropbox, Google a OneDrive len ako služba zálohovania
Napojenie na Google Earth Import aj export Import aj export
Referenčné modely Navisworks (NWC, NWD) Pripojenie a prezeranie modelov Navisworks vo vašom rozhraní
Konverzia DWG výkresov Nástroj DWGTM convert slúži na dôkladnú a kontrolovanú konveryiu súborov výkresov z jednej verzie AutoCADu do inej Nástroj DWGTM convert slúži na dôkladnú a kontrolovanú konveryiu súborov výkresov z jednej verzie AutoCADu do inej Štandardné ukladanie do aktuálnej alebo nižšej verzie DWG súboru Štandardné ukladanie do aktuálnej alebo nižšej verzie DWG súboru Štandardné ukladanie do aktuálnej alebo nižšej verzie DWG súboru Štandardné ukladanie do aktuálnej alebo nižšej verzie DWG súboru Štandardné ukladanie do aktuálnej alebo nižšej verzie DWG súboru Štandardné ukladanie do aktuálnej alebo nižšej verzie DWG súboru Štandardné ukladanie do aktuálnej alebo nižšej verzie DWG súboru Štandardné ukladanie do aktuálnej alebo nižšej verzie DWG súboru Štandardné ukladanie do aktuálnej alebo nižšej verzie DWG súboru Štandardné ukladanie do aktuálnej alebo nižšej verzie DWG súboru Štandardné ukladanie do aktuálnej alebo nižšej verzie DWG súboru Štandardné ukladanie do aktuálnej alebo nižšej verzie DWG súboru Štandardné ukladanie do aktuálnej alebo nižšej verzie DWG súboru Štandardné ukladanie do aktuálnej alebo nižšej verzie DWG súboru
Tlač a ostatné vstupy/výstupy AutoCAD LT® AutoCAD® ARES® Commander BricsCAD® Classic BricsCAD® Platinum CMS IntelliCAD® PE CMS IntelliCAD® PE Plus GstarCAD Standard GstarCAD Pro nanoCAD Free NanoCAD Plus NanoCAD Pro ProgeCAD Pro ZWCAD Pro ArCADia BIM ArCADia BIM PLUS
Podpora CTB a STB štýlov vykresľovania Podporuje CTB aj STB štýly vykresľovania, neumožňuje však ich konverziu Podporuje CTB aj STB štýly vykresľovania, neumožňuje však ich konverziu Podporuje CTB aj STB štýly vykresľovania, neumožňuje však ich konverziu
Dávková tlač
PDF súbory Tlač do inteligentných a malých PDF súborov Tlač do inteligentných a malých PDF súborov Tlač do inteligentných a malých PDF súborov Tlač do malých PDF súborov Tlač do malých PDF súborov Tlač do malých PDF súborov Tlač do malých PDF súborov Tlač do inteligentných a malých PDF súborov Tlač do inteligentných a malých PDF súborov Tlač do malých PDF súborov Tlač do malých PDF súborov Tlač do malých PDF súborov Tlač do inteligentných a malých PDF súborov Export do malých PDF súborov Export do malých PDF súborov
Extrakcia údajov do tabuliek Len extrakcia atribútov do súboru Extrakcia informácií objektov, blokov a atribútov vrátane informácií aktuálneho výkresu alebo množiny výkresov Len extrakcia atribútov do súboru Len extrakcia atribútov do súboru Len extrakcia atribútov do súboru Len extrakcia atribútov do súboru Len extrakcia atribútov do súboru Len extrakcia atribútov do súboru Len extrakcia atribútov do súboru Extrakcia informácií objektov, blokov a atribútov do tabuliek Extrakcia informácií objektov, blokov a atribútov do tabuliek Extrakcia informácií objektov, blokov a atribútov do tabuliek Extrakcia informácií blokov a atribútov do tabuliek Len extrakcia atribútov do súboru Len extrakcia atribútov do súboru Len extrakcia atribútov do súboru
Zdroje dát pre tabuľky MS Excel MS Excel Len CSV, resp. XML textové súbory Len CSV, resp. XML textové súbory MS Excel, MS-SQL, MS Access MS Excel, MS-SQL, MS Access MS Excel, MS-SQL, MS Access Len CSV textové súbory
3D Tlač Výstup 3D CAD modelov do formátu STL pre 3D tlač Výstup 3D CAD modelov do formátu STL pre 3D tlač Má síce výstup aj do STL formátu, ale tento CAD nedokáže vytvárať 3D telesá. Výstup 3D CAD modelov do formátu STL pre 3D tlač Výstup 3D CAD modelov do formátu STL pre 3D tlač Výstup 3D CAD modelov do formátu STL pre 3D tlač
Čiarové a QR kódy
Geodetický súradnicový systém a online mapy Určenie geodetického umiestnenia vo výkrese použitím služby online máp Určenie geodetického umiestnenia vo výkrese použitím služby online máp Určenie geodetického umiestnenia vo výkrese použitím GIS súr.systému Určenie geodetického umiestnenia vo výkrese použitím GIS súr.systému
Podpora CAE Fidesys
Základné vlastnosti rozhrania AutoCAD LT® AutoCAD® ARES® Commander BricsCAD® Classic BricsCAD® Platinum CMS IntelliCAD® PE CMS IntelliCAD® PE Plus GstarCAD Standard GstarCAD Pro nanoCAD Free NanoCAD Plus NanoCAD Pro ProgeCAD Pro ZWCAD Pro ArCADia BIM ArCADia BIM PLUS
Rozhranie Ribbonové aj klasické Ribbonové aj klasické Ribbonové aj klasické Ribbonové aj klasické Ribbonové aj klasické Ribbonové aj klasické Ribbonové aj klasické Ribbonové aj klasické Ribbonové aj klasické Klasické Klasické Klasické Ribbonové aj klasické Ribbonové aj klasické Ribbonové aj klasické Ribbonové aj klasické
Dynamické zadávanie súradníc Vedľa kurzora zobrazuje hodnoty súradníc ako tzv. Tooltip - ktoré možno okamžite zadať. Vedľa kurzora zobrazuje hodnoty súradníc ako tzv. Tooltip - ktoré možno okamžite zadať. Vedľa kurzora zobrazuje hodnoty súradníc ako tzv. Tooltip - ktoré možno okamžite zadať. Vedľa kurzora zobrazuje hodnoty súradníc ako tzv. Tooltip - ktoré možno okamžite zadať. Vedľa kurzora zobrazuje hodnoty súradníc ako tzv. Tooltip - ktoré možno okamžite zadať. Vedľa kurzora zobrazuje hodnoty súradníc ako tzv. Tooltip - ktoré sice možno zadať, ale nie veľmi pohodlne Vedľa kurzora zobrazuje hodnoty súradníc ako tzv. Tooltip - ktoré sice možno zadať, ale nie veľmi pohodlne Vedľa kurzora zobrazuje hodnoty súradníc ako tzv. Tooltip - ktoré možno okamžite zadať. Vedľa kurzora zobrazuje hodnoty súradníc ako tzv. Tooltip - ktoré možno okamžite zadať. Vedľa kurzora zobrazuje hodnoty súradníc ako tzv. Tooltip - ktoré možno okamžite zadať. Vedľa kurzora zobrazuje hodnoty súradníc ako tzv. Tooltip - ktoré možno okamžite zadať.
Mutifunkčné uzlové body
Podpora manipulácie s geometriou a podpora multi funkcií (Protáhnout, Posun, Rotace, Měřítko, Zrcadli)

Podpora manipulácie s geometriou a podpora multi funkcií (Protáhnout, Posun, Rotace, Měřítko, Zrcadli)

Podpora manipulácie s geometriou a podpora multi funkcií (Protáhnout, Posun, Rotace, Měřítko, Zrcadli)

Podpora manipulácie s geometriou a podpora multi funkcií (Protáhnout, Posun, Rotace, Měřítko, Zrcadli)

Podpora manipulácie s geometriou a podpora multi funkcií (Protáhnout, Posun, Rotace, Měřítko, Zrcadli)

Podpora manipulácie s geometriou a podpora multi funkcií (Protáhnout, Posun, Rotace, Měřítko, Zrcadli)

Podpora manipulácie s geometriou a podpora multi funkcií (Protáhnout, Posun, Rotace, Měřítko, Zrcadli)

Podpora manipulácie s geometriou a podpora multi funkcií (Protáhnout, Posun, Rotace, Měřítko, Zrcadli)

Podpora manipulácie s geometriou a podpora multi funkcií (Protáhnout, Posun, Rotace, Měřítko, Zrcadli)

Podpora manipulácie s geometriou a podpora multi funkcií (Protáhnout, Posun, Rotace, Měřítko, Zrcadli)

Podpora manipulácie s geometriou a podpora multi funkcií (Protáhnout, Posun, Rotace, Měřítko, Zrcadli)

Podpora manipulácie s geometriou a podpora multi funkcií (Protáhnout, Posun, Rotace, Měřítko, Zrcadli)

Podpora manipulácie s geometriou a podpora multi funkcií (Protáhnout, Posun, Rotace, Měřítko, Zrcadli)

Podpora manipulácie s geometriou a podpora multi funkcií (Protáhnout, Posun, Rotace, Měřítko, Zrcadli)

Podpora manipulácie s geometriou a podpora multi funkcií (Protáhnout, Posun, Rotace, Měřítko, Zrcadli)

Podpora manipulácie s geometriou a podpora multi funkcií (Protáhnout, Posun, Rotace, Měřítko, Zrcadli)
Záložky súborov Záložky pre prepínanie sa medzi súbormi, alebo pre vytváranie nových súborov Záložky pre prepínanie sa medzi súbormi, alebo pre vytváranie nových súborov Záložky pre prepínanie sa medzi súbormi, alebo pre vytváranie nových súborov Záložky pre prepínanie sa medzi súbormi. Záložky pre prepínanie sa medzi súbormi. Záložky pre prepínanie sa medzi súbormi. Záložky pre prepínanie sa medzi súbormi. Záložky pre prepínanie sa medzi súbormi. Záložky pre prepínanie sa medzi súbormi. Záložky pre prepínanie sa medzi súbormi. Záložky pre prepínanie sa medzi súbormi. Záložky pre prepínanie sa medzi súbormi, alebo pre vytváranie nových súborov
Príkazový riadok Zobrazovanie výziev ktoré Vás prevedú celým príkazom Zobrazovanie výziev ktoré Vás prevedú celým príkazom Zobrazovanie výziev ktoré Vás prevedú celým príkazom Zobrazovanie výziev ktoré Vás prevedú celým príkazom Zobrazovanie výziev ktoré Vás prevedú celým príkazom Zobrazovanie výziev ktoré Vás prevedú celým príkazom Zobrazovanie výziev ktoré Vás prevedú celým príkazom Zobrazovanie výziev ktoré Vás prevedú celým príkazom Zobrazovanie výziev ktoré Vás prevedú celým príkazom Zobrazovanie výziev ktoré Vás prevedú celým príkazom Zobrazovanie výziev ktoré Vás prevedú celým príkazom Zobrazovanie výziev ktoré Vás prevedú celým príkazom Zobrazovanie výziev ktoré Vás prevedú celým príkazom Zobrazovanie výziev ktoré Vás prevedú celým príkazom Zobrazovanie výziev ktoré Vás prevedú celým príkazom Zobrazovanie výziev ktoré Vás prevedú celým príkazom
Správa obsahu výkresu
Design Center - organizuje prístup k výkresom, blokom, hladinám, kótovacím štýlom, textovým štýlom, rozvržením výkr.priestoru, typom čiar a k externým referenciám z otvorených alebo z iných výkresov na disku

Design Center - organizuje prístup k výkresom, blokom, hladinám, kótovacím štýlom, textovým štýlom, rozvržením výkr.priestoru, typom čiar a k externým referenciám z otvorených alebo z iných výkresov na disku

Nástroj "Prostředky výkresu" organizuje prístup k výkresom, blokom, hladinám, kótovacím štýlom, textovým štýlom, rozvržením výkr.priestoru, typom čiar, externým referenciám a k štýlom tabuliek z otvorených alebo z iných výkresov na disku

Nástroj "Průzkumník" sice organizuje prístup k výkresom, blokom, hladinám, kótovacím štýlom, textovým štýlom, rozvržením výkr.priestoru, typom čiar, externým referenciám a k štýlom tabuliek z otvorených alebo z iných výkresov na disku, vrátane možnosti ich presunu do aktuálneho výkresu

Nástroj "Průzkumník" sice organizuje prístup k výkresom, blokom, hladinám, kótovacím štýlom, textovým štýlom, rozvržením výkr.priestoru, typom čiar, externým referenciám a k štýlom tabuliek z otvorených alebo z iných výkresov na disku, vrátane možnosti ich presunu do aktuálneho výkresu

Nástroj "CMS IntelliCAD Explorer" sice organizuje prístup k výkresom, blokom, hladinám, kótovacím štýlom, textovým štýlom, rozvržením výkr.priestoru, typom čiar, a externým referenciám len z otvorených výkresov, ale ich presun do aktuálneho výkresu nie je možný!

Nástroj "CMS IntelliCAD Explorer" sice organizuje prístup k výkresom, blokom, hladinám, kótovacím štýlom, textovým štýlom, rozvržením výkr.priestoru, typom čiar, a externým referenciám len z otvorených výkresov, ale ich presun do aktuálneho výkresu nie je možný!

Design Center - organizuje prístup k výkresom, blokom, hladinám, kótovacím štýlom, textovým štýlom, rozvržením výkr.priestoru, typom čiar a k externým referenciám z otvorených alebo z iných výkresov na disku

Design Center - organizuje prístup k výkresom, blokom, hladinám, kótovacím štýlom, textovým štýlom, rozvržením výkr.priestoru, typom čiar a k externým referenciám z otvorených alebo z iných výkresov na disku

File Explorer - organizuje prístup k výkresom, blokom, hladinám, kótovacím štýlom, textovým štýlom, rozvržením výkr.priestoru, typom čiar a k externým referenciám z otvorených alebo z iných výkresov na disku

File Explorer - organizuje prístup k výkresom, blokom, hladinám, kótovacím štýlom, textovým štýlom, rozvržením výkr.priestoru, typom čiar a k externým referenciám z otvorených alebo z iných výkresov na disku

Nástroj "Průzkumník" sice organizuje prístup k výkresom, blokom, hladinám, kótovacím štýlom, textovým štýlom, rozvržením výkr.priestoru, typom čiar, a externým referenciám len z otvorených výkresov, ale ich presun do aktuálneho výkresu nie je možný!

Design Center - organizuje prístup k výkresom, blokom, hladinám, kótovacím štýlom, textovým štýlom, rozvržením výkr.priestoru, typom čiar a k externým referenciám z otvorených alebo z iných výkresov na disku

Prieskumník organizuje prístup k výkresom, blokom, hladinám, kótovacím štýlom, textovým štýlom, rozvržením výkr.priestoru, typom čiar, a externým referenciám len z otvorených výkresov.

Prieskumník organizuje prístup k výkresom, blokom, hladinám, kótovacím štýlom, textovým štýlom, rozvržením výkr.priestoru, typom čiar, a externým referenciám len z otvorených výkresov.
Palety nástrojov
Vytváranie vlastných paliet nástrojov (s podporou nastavenia vlastností) pre rýchly prístup k často používaným príkazom, blokom a k inému obsahu

Vytváranie vlastných paliet nástrojov (s podporou nastavenia vlastností) pre rýchly prístup k často používaným príkazom, blokom a k inému obsahu

Používanie preddefinovaných paliet nástrojov (s podporou nastavenia vlastností)

Používanie preddefinovaných paliet nástrojov (s podporou nastavenia vlastností)

Vytváranie vlastných paliet nástrojov (síce s podporou nastavenia vlastností, ale bez možnosti upraviť Makro príkazov) pre rýchly prístup k často používaným príkazom, blokom a k inému obsahu

Vytváranie vlastných paliet nástrojov (síce s podporou nastavenia vlastností, ale bez možnosti upraviť Makro príkazov) pre rýchly prístup k často používaným príkazom, blokom a k inému obsahu

Používanie preddefinovaných paliet nástrojov (s podporou nastavenia vlastností)

Používanie preddefinovaných paliet nástrojov (s podporou nastavenia vlastností)

Vytváranie vlastných paliet nástrojov (s podporou nastavenia vlastností) pre rýchly prístup k často používaným príkazom, blokom a k inému obsahu
Vstavaná kalkulačka Quick Calculator Quick Calculator Smart Calculator Quick Calculator Quick Calculator Kalkulačka je k dispozícii pri kótach, tabuľkách a pri meraní hodnôt Kalkulačka je k dispozícii pri kótach, tabuľkách a pri meraní hodnôt Kalkulačka je k dispozícii pri kótach, tabuľkách a pri meraní hodnôt
Důležité vlastnosti AutoCAD LT® AutoCAD® ARES® Commander BricsCAD® Classic BricsCAD® Platinum CMS IntelliCAD® PE CMS IntelliCAD® PE Plus GstarCAD Standard GstarCAD Pro nanoCAD Free NanoCAD Plus NanoCAD Pro ProgeCAD Pro ZWCAD Pro ArCADia BIM ArCADia BIM PLUS
Priehľadnosť hladín a objektov Riadenie priehľadnosi vybraných objektov, alebo priehladnosti všetkých objektov vybranej hladiny Riadenie priehľadnosi vybraných objektov, alebo priehladnosti všetkých objektov vybranej hladiny Riadenie priehľadnosi vybraných objektov, alebo priehladnosti všetkých objektov vybranej hladiny Riadenie priehľadnosi vybraných objektov, alebo priehladnosti všetkých objektov vybranej hladiny Riadenie priehľadnosi vybraných objektov, alebo priehladnosti všetkých objektov vybranej hladiny Riadenie priehľadnosi vybraných objektov, alebo priehladnosti všetkých objektov vybranej hladiny Riadenie priehľadnosi vybraných objektov, alebo priehladnosti všetkých objektov vybranej hladiny Riadenie priehľadnosi vybraných objektov, alebo priehladnosti všetkých objektov vybranej hladiny Riadenie priehľadnosi vybraných objektov, alebo priehladnosti všetkých objektov vybranej hladiny Riadenie priehľadnosi vybraných objektov Riadenie priehľadnosi vybraných objektov Riadenie priehľadnosi vybraných objektov Riadenie priehľadnosi vybraných objektov, alebo priehladnosti všetkých objektov vybranej hladiny Riadenie priehľadnosi vybraných objektov, alebo priehladnosti všetkých objektov vybranej hladiny Riadenie priehľadnosi vybraných objektov, alebo priehladnosti všetkých objektov vybranej hladiny
Vlastnosti hladín výkresového priestoru Pre každý výrez výkresového priestoru môžete samostatne riadiť nasledujúce vlastnosti hladiny: Zmraz/Rozmraz, Farba, Typ čiary, Hrúbka čiary, Priehľadnosť Pre každý výrez výkresového priestoru môžete samostatne riadiť nasledujúce vlastnosti hladiny: Zmraz/Rozmraz, Farba, Typ čiary, Hrúbka čiary, Priehľadnosť Pre každý výrez výkresového priestoru môžete samostatne riadiť nasledujúce vlastnosti hladiny: Zmraz/Rozmraz, Farba, Typ čiary, Hrúbka čiary, Priehľadnosť Pre každý výrez výkresového priestoru môžete samostatne riadiť nasledujúce vlastnosti hladiny: Zmraz/Rozmraz, Farba, Typ čiary, Hrúbka čiary, Priehľadnosť Pre každý výrez výkresového priestoru môžete samostatne riadiť nasledujúce vlastnosti hladiny: Zmraz/Rozmraz, Farba, Typ čiary, Hrúbka čiary, Priehľadnosť Pre každý výrez výkresového priestoru môžete samostatne riadiť nasledujúce vlastnosti hladiny: Zmraz/Rozmraz, Farba, Typ čiary, Hrúbka čiary, Priehľadnosť Pre každý výrez výkresového priestoru môžete samostatne riadiť nasledujúce vlastnosti hladiny: Zmraz/Rozmraz, Farba, Typ čiary, Hrúbka čiary, Priehľadnosť Pre každý výrez výkresového priestoru môžete samostatne riadiť nasledujúce vlastnosti hladiny: Zmraz/Rozmraz, Farba, Typ čiary, Hrúbka čiary, Priehľadnosť Pre každý výrez výkresového priestoru môžete samostatne riadiť nasledujúce vlastnosti hladiny: Zmraz/Rozmraz, Farba, Typ čiary, Hrúbka čiary, Priehľadnosť Pre každý výrez výkresového priestoru môžete samostatne riadiť nasledujúce vlastnosti hladiny: Zmraz/Rozmraz, Farba, Typ čiary, Hrúbka čiary Pre každý výrez výkresového priestoru môžete samostatne riadiť nasledujúce vlastnosti hladiny: Zmraz/Rozmraz, Farba, Typ čiary, Hrúbka čiary Pre každý výrez výkresového priestoru môžete samostatne riadiť nasledujúce vlastnosti hladiny: Zmraz/Rozmraz, Farba, Typ čiary, Hrúbka čiary Pre každý výrez výkresového priestoru môžete samostatne riadiť nasledujúce vlastnosti hladiny: Zmraz/Rozmraz, Farba, Typ čiary, Hrúbka čiary, Priehľadnosť Pre každý výrez výkresového priestoru môžete samostatne riadiť nasledujúce vlastnosti hladiny: Zmraz/Rozmraz Pre každý výrez výkresového priestoru môžete samostatne riadiť nasledujúce vlastnosti hladiny: Zmraz/Rozmraz, Farba, Typ čiary, Hrúbka čiary, Priehľadnosť Pre každý výrez výkresového priestoru môžete samostatne riadiť nasledujúce vlastnosti hladiny: Zmraz/Rozmraz, Farba, Typ čiary, Hrúbka čiary, Priehľadnosť
Tabuľky Nástroj pre tvorbu tabuliek podobných ako v Exceli, vrátane používania vzorcov Nástroj pre tvorbu tabuliek podobných ako v Exceli, vrátane používania vzorcov Nástroj pre tvorbu tabuliek podobných ako v Exceli. Neumožňuje však používanie vzorcov Nástroj pre tvorbu tabuliek podobných ako v Exceli. Umožňuje aj používanie vzorcov Nástroj pre tvorbu tabuliek podobných ako v Exceli. Umožňuje aj používanie vzorcov Nástroj pre tvorbu tabuliek podobných ako v Exceli. Neumožňuje však používanie vzorcov Nástroj pre tvorbu tabuliek podobných ako v Exceli. Neumožňuje však používanie vzorcov Nástroj pre tvorbu tabuliek podobných ako v Exceli, vrátane používania vzorcov Nástroj pre tvorbu tabuliek podobných ako v Exceli, vrátane používania vzorcov Nástroj pre tvorbu tabuliek podobných ako v Exceli, vrátane používania vzorcov Nástroj pre tvorbu tabuliek podobných ako v Exceli. Neumožňuje však používanie vzorcov.
Pozn: zadávanie dát do buniek je cez dialógový panel (nepraktické)
Nástroj pre tvorbu tabuliek podobných ako v Exceli. Neumožňuje však používanie vzorcov
Textové políčka Inteligentný text, zobrazujúci informácie objektu, premennej či hodnoty výkresu. Políčka môžu byť súčasťou Dtextu, Mtextu, Atribútov alebo hodnôt v bunkách tabuliek. Inteligentný text, zobrazujúci informácie objektu, premennej či hodnoty výkresu. Políčka môžu byť súčasťou Dtextu, Mtextu, Atribútov alebo hodnôt v bunkách tabuliek. Inteligentný text, zobrazujúci informácie premennej či hodnoty výkresu. Políčka môžu byť súčasťou Mtextu alebo Atribútov alebo. Inteligentný text, zobrazujúci informácie objektu, premennej či hodnoty výkresu. Políčka môžu byť súčasťou Mtextu, Atribútov alebo hodnôt v bunkách tabuliek. Inteligentný text, zobrazujúci informácie objektu, premennej či hodnoty výkresu. Políčka môžu byť súčasťou Mtextu, Atribútov alebo hodnôt v bunkách tabuliek. Inteligentný text, zobrazujúci informácie objektu, premennej či hodnoty výkresu. Inteligentný text, zobrazujúci informácie objektu, premennej či hodnoty výkresu. Inteligentný text, zobrazujúci informácie objektu, premennej či hodnoty výkresu. Inteligentný text, zobrazujúci informácie objektu, premennej či hodnoty výkresu. Inteligentný text, zobrazujúci informácie objektu, premennej či hodnoty výkresu. Inteligentný text, zobrazujúci informácie objektu, premennej či hodnoty výkresu. Inteligentný text, zobrazujúci informácie premennej či hodnoty výkresu. Inteligentný text, zobrazujúci informácie objektu, premennej či hodnoty výkresu.
Rozšírené vlastnosti šrafu Nastavenie farby pozadia šrafu, Šrafovanie gradientom a nastavenie priehľadnosťi Nastavenie farby pozadia šrafu, Šrafovanie gradientom a nastavenie priehľadnosťi Šrafovanie gradientom a nastavenie priehľadnosti. Šrafovanie gradientom a nastavenie priehľadnosti. Šrafovanie gradientom a nastavenie priehľadnosti. Nastavenie farby pozadia šrafu, Šrafovanie gradientom, SuperŠraf Nastavenie farby pozadia šrafu, Šrafovanie gradientom, SuperŠraf Šrafovanie gradientom Šrafovanie gradientom Šrafovanie gradientom Šrafovanie gradientom
Merítko poznámky Automatické prispôsobenie veľkosti nasledujúcich objektov aktuálnej mierke: Text (DTEXT aj MTEXT), Kóty, Odkazy, Šrafy, Bloky a Tabuľky Automatické prispôsobenie veľkosti nasledujúcich objektov aktuálnej mierke: Text (DTEXT aj MTEXT), Kóty, Odkazy, Šrafy, Bloky a Tabuľky Automatické prispôsobenie veľkosti nasledujúcich objektov aktuálnej mierke: Text (DTEXT aj MTEXT), Kóty, Odkazy, Šrafy a Bloky Automatické prispôsobenie veľkosti nasledujúcich objektov aktuálnej mierke: Text (DTEXT aj MTEXT), Kóty, Odkazy, Šrafy a Bloky Automatické prispôsobenie veľkosti nasledujúcich objektov aktuálnej mierke: Text (DTEXT aj MTEXT), Kóty, Odkazy, Šrafy a Bloky Automatické prispôsobenie veľkosti nasledujúcich objektov aktuálnej mierke: Text (DTEXT aj MTEXT), Kóty, Šrafy a Bloky Automatické prispôsobenie veľkosti nasledujúcich objektov aktuálnej mierke: Text (DTEXT aj MTEXT), Kóty, Šrafy a Bloky Automatické prispôsobenie veľkosti nasledujúcich objektov aktuálnej mierke: Text (DTEXT aj MTEXT), Kóty, Odkazy, Šrafy a Bloky Automatické prispôsobenie veľkosti nasledujúcich objektov aktuálnej mierke: Text (DTEXT aj MTEXT), Kóty, Odkazy, Šrafy a Bloky Automatické prispôsobenie veľkosti nasledujúcich objektov aktuálnej mierke: Text (DTEXT aj MTEXT), Kóty, Odkazy, Šrafy a Bloky Automatické prispôsobenie veľkosti nasledujúcich objektov aktuálnej mierke: Text (DTEXT aj MTEXT), Kóty, Šrafy a Bloky Automatické prispôsobenie veľkosti nasledujúcich objektov aktuálnej mierke: Text (DTEXT aj MTEXT), Kóty, Šrafy a Bloky
Asociatívne kótovanie Medzi objektami a kótami vzniká pevná väzba. Ak sa zmení kótovaný objekt, kóta sa sama automaticky zmení. Medzi objektami a kótami vzniká pevná väzba. Ak sa zmení kótovaný objekt, kóta sa sama automaticky zmení. Medzi objektami a kótami vzniká pevná väzba. Ak sa zmení kótovaný objekt, kóta sa sama automaticky zmení. Medzi objektami a kótami vzniká pevná väzba. Ak sa zmení kótovaný objekt, kóta sa sama automaticky zmení. Medzi objektami a kótami vzniká pevná väzba. Ak sa zmení kótovaný objekt, kóta sa sama automaticky zmení. Medzi objektami a kótami vzniká pevná väzba. Ak sa zmení kótovaný objekt, kóta sa sama automaticky zmení. Medzi objektami a kótami vzniká pevná väzba. Ak sa zmení kótovaný objekt, kóta sa sama automaticky zmení. Medzi objektami a kótami vzniká pevná väzba. Ak sa zmení kótovaný objekt, kóta sa sama automaticky zmení. Medzi objektami a kótami vzniká pevná väzba. Ak sa zmení kótovaný objekt, kóta sa sama automaticky zmení. Medzi objektami a kótami vzniká pevná väzba. Ak sa zmení kótovaný objekt, kóta sa sama automaticky zmení. Medzi objektami a kótami vzniká pevná väzba. Ak sa zmení kótovaný objekt, kóta sa sama automaticky zmení. Medzi objektami a kótami vzniká pevná väzba. Ak sa zmení kótovaný objekt, kóta sa sama automaticky zmení. Medzi objektami a kótami vzniká pevná väzba. Ak sa zmení kótovaný objekt, kóta sa sama automaticky zmení. Medzi objektami a kótami vzniká pevná väzba. Ak sa zmení kótovaný objekt, kóta sa sama automaticky zmení. Medzi objektami a kótami vzniká pevná väzba. Ak sa zmení kótovaný objekt, kóta sa sama automaticky zmení. Medzi objektami a kótami vzniká pevná väzba. Ak sa zmení kótovaný objekt, kóta sa sama automaticky zmení.
Dynamické bloky Vytváranie a editácia blokov ktoré môžu byť vkladané a upravované podľa definovaných väzieb Vytváranie a editácia blokov ktoré môžu byť vkladané a upravované podľa definovaných väzieb Používanie existujúcich dynamických blokov ktoré môžu byť vkladané podľa definovaných väzieb Používanie existujúcich dynamických blokov ktoré môžu byť vkladané podľa definovaných väzieb Používanie existujúcich dynamických blokov ktoré môžu byť vkladané podľa definovaných väzieb Používanie existujúcich dynamických blokov ktoré môžu byť vkladané podľa definovaných väzieb Používanie existujúcich dynamických blokov ktoré môžu byť vkladané podľa definovaných väzieb Používanie existujúcich dynamických blokov ktoré môžu byť vkladané podľa definovaných väzieb Vytváranie a editácia blokov ktoré môžu byť vkladané a upravované podľa definovaných väzieb Používanie existujúcich dynamických blokov ktoré môžu byť vkladané podľa definovaných väzieb Používanie existujúcich dynamických blokov ktoré môžu byť vkladané podľa definovaných väzieb Používanie existujúcich dynamických blokov ktoré môžu byť vkladané podľa definovaných väzieb Používanie existujúcich dynamických blokov ktoré môžu byť vkladané podľa definovaných väzieb Používanie existujúcich dynamických blokov ktoré môžu byť vkladané podľa definovaných väzieb Používanie existujúcich dynamických blokov ktoré možno čiastočne riadiť definovanými väzbami Používanie existujúcich dynamických blokov ktoré možno čiastočne riadiť definovanými väzbami
Filtre bodov a trasovanie (tracking) Filtre bodov aj plné trasovanie Filtre bodov aj plné trasovanie Filtre bodov aj plné trasovanie Len filtre bodov Len filtre bodov Len filtre bodov Len filtre bodov Filtre bodov aj plné trasovanie Filtre bodov aj plné trasovanie Len filtre bodov Len filtre bodov Len filtre bodov Len filtre bodov
Maximalizácia okna výrezu výkr.priestoru
Vlastnosti zvyšujúce produktivitu AutoCAD LT® AutoCAD® ARES® Commander BricsCAD® Classic BricsCAD® Platinum CMS IntelliCAD® PE CMS IntelliCAD® PE Plus GstarCAD Standard GstarCAD Pro nanoCAD Free NanoCAD Plus NanoCAD Pro ProgeCAD Pro ZWCAD Pro ArCADia BIM ArCADia BIM PLUS
Inteligentné kótovanie Vytváranie vhodných kót podľa typu objektov vo výkrese Vytváranie vhodných kót podľa typu objektov vo výkrese Vytváranie vhodných kót podľa typu objektov vo výkrese (nie však interaktívne) Vytváranie vhodných kót podľa typu objektov vo výkrese (nie však interaktívne) Vytváranie vhodných kót podľa typu objektov vo výkrese (nie však interaktívne) Vytváranie vhodných kót podľa typu objektov vo výkrese Vytváranie vhodných kót podľa typu objektov vo výkrese Vytváranie vhodných kót podľa typu objektov vo výkrese Vytváranie vhodných kót podľa typu objektov vo výkrese (nie však interaktívne) Vytváranie vhodných kót podľa typu objektov vo výkrese (nie však interaktívne)
Uchopovanie aj na medzery prerušovaných čiar
Správca sady listov / Správca projektu Vytváranie a správa listov pre ľahší prístup a tlač Vytváranie a správa listov pre ľahší prístup a tlač Vytváranie a správa listov pre ľahší prístup a tlač Vytváranie a správa listov pre ľahší prístup a tlač Vytváranie a správa listov pre ľahší prístup a tlač Vytváranie a správa listov pre ľahší prístup a tlač Správca projektu Správca projektu
Zvýraznenie novej funkcie Nové, alebo aktualizované funkcie sú v ribbonovom menu zvýraznené Nové, alebo aktualizované funkcie sú v ribbonovom menu zvýraznené
Inteligentné osy a stredové značky Při posune objektov sa osy a stredové značky automaticky presunú spolu s objektom Při posune objektov sa osy a stredové značky automaticky presunú spolu s objektom
Spustenie podvoľby príkazového riadku kliknutím myši
Express tools Kolekcia nástrojov pre zvýšenie produktivity Kolekcia nástrojov pre zvýšenie produktivity Kolekcia nástrojov pre zvýšenie produktivity Kolekcia nástrojov pre zvýšenie produktivity Kolekcia nástrojov pre zvýšenie produktivity (Rychlé nástroje) Kolekcia nástrojov pre zvýšenie produktivity
Vylepšenia prehľadnosti výkresu Prehľadnejšie zobrazenie dôležitých častí výkresu pomocou vizuálnych vylepšení jako napríklad vyblednutie určitých typov objektov Prehľadnejšie zobrazenie dôležitých častí výkresu pomocou vizuálnych vylepšení jako napríklad vyblednutie určitých typov objektov
Asociatívne pole Asociatíbve vytváranie a úprava objektov v kruhovom, alebo obdĺžnikovom poli alebo pozdĺž cesty Asociatíbve vytváranie a úprava objektov v kruhovom, alebo obdĺžnikovom poli alebo pozdĺž cesty Asociatíbve vytváranie a úprava objektov v kruhovom, alebo obdĺžnikovom poli alebo pozdĺž cesty Asociatíbve vytváranie a úprava objektov v kruhovom, alebo obdĺžnikovom poli alebo pozdĺž cesty
Nástroje pre CAD normalizáciu (DWS) Definovanie a sledovanie CAD normalizácie pre zachovanie konzistencie všetkých súborov Definovanie a sledovanie CAD normalizácie pre zachovanie konzistencie všetkých súborov Definovanie a sledovanie CAD normalizácie pre zachovanie konzistencie všetkých súborov Definovanie a sledovanie CAD normalizácie pre zachovanie konzistencie všetkých súborov
Revízny obláčik Vytváranie a úprava revíznych obláčikov okolo vykonaných zmien vo výkrese pre rýchlu identifikáciu úprav Vytváranie a úprava revíznych obláčikov okolo vykonaných zmien vo výkrese pre rýchlu identifikáciu úprav Vytváranie a úprava revíznych obláčikov okolo vykonaných zmien vo výkrese pre rýchlu identifikáciu úprav Vytváranie a úprava revíznych obláčikov okolo vykonaných zmien vo výkrese pre rýchlu identifikáciu úprav Vytváranie a úprava revíznych obláčikov okolo vykonaných zmien vo výkrese pre rýchlu identifikáciu úprav Vytváranie a úprava revíznych obláčikov okolo vykonaných zmien vo výkrese pre rýchlu identifikáciu úprav Vytváranie a úprava revíznych obláčikov okolo vykonaných zmien vo výkrese pre rýchlu identifikáciu úprav Vytváranie a úprava revíznych obláčikov okolo vykonaných zmien vo výkrese pre rýchlu identifikáciu úprav Vytváranie a úprava revíznych obláčikov okolo vykonaných zmien vo výkrese pre rýchlu identifikáciu úprav Vytváranie a úprava revíznych obláčikov okolo vykonaných zmien vo výkrese pre rýchlu identifikáciu úprav Vytváranie a úprava revíznych obláčikov okolo vykonaných zmien vo výkrese pre rýchlu identifikáciu úprav Vytváranie a úprava revíznych obláčikov okolo vykonaných zmien vo výkrese pre rýchlu identifikáciu úprav Vytváranie a úprava revíznych obláčikov okolo vykonaných zmien vo výkrese pre rýchlu identifikáciu úprav Vytváranie a úprava revíznych obláčikov okolo vykonaných zmien vo výkrese pre rýchlu identifikáciu úprav Vytváranie a úprava revíznych obláčikov okolo vykonaných zmien vo výkrese pre rýchlu identifikáciu úprav Vytváranie a úprava revíznych obláčikov okolo vykonaných zmien vo výkrese pre rýchlu identifikáciu úprav
Úchop na stred objektu
3D a súvisiace vlastnosti AutoCAD LT® AutoCAD® ARES® Commander BricsCAD® Classic BricsCAD® Platinum CMS IntelliCAD® PE CMS IntelliCAD® PE Plus GstarCAD Standard GstarCAD Pro nanoCAD Free NanoCAD Plus NanoCAD Pro ProgeCAD Pro ZWCAD Pro ArCADia BIM ArCADia BIM PLUS
3D objemové / plošné / drôtené modelovanie Vytváranie a úprava 3D návrhov v akejkoľvek forme Vytváranie a úprava 3D návrhov v akejkoľvek forme Vytváranie a úprava 3D návrhov v akejkoľvek forme Vytváranie 3D návrhov plošným modelovaním (bez možnosti editácie) Vytváranie a úprava 3D návrhov v akejkoľvek forme Vytváranie 3D návrhov plošným modelovaním (bez možnosti editácie) Vytváranie a úprava 3D návrhov v akejkoľvek forme Vytváranie 3D návrhov plošným modelovaním (bez možnosti editácie) Vytváranie 3D návrhov plošným modelovaním (bez možnosti editácie) 3D objemové modelovanie a editácia Vytváranie a úprava 3D návrhov v akejkoľvek forme Vytváranie a úprava 3D návrhov v akejkoľvek forme Vytváranie 3D návrhov plošným modelovaním (bez možnosti editácie) Vytváranie a úprava 3D návrhov v akejkoľvek forme
3D modelovanie Vytváranie 3D modelov pomocou parametrických a freeform nástrojov jako aj priamym modelovaním Vytváranie 3D modelov pomocou parametrických a freeform nástrojov jako aj priamym modelovaním Vytváranie 3D modelov pomocou parametrických a freeform nástrojov jako aj priamym modelovaním Vytváranie 3D plošných modelov veľmi obmedzeným priamym modelovaním Vytváranie 3D modelov priamym modelovaním Vytváranie 3D modelov základných tvarov priamym modelovaním Vytváranie 3D modelov priamym modelovaním Vytváranie 3D modelov základných tvarov priamym modelovaním Vytváranie 3D modelov základných tvarov priamym modelovaním Vytváranie 3D modelov pomocou parametrického modelovania a to podobne ako v parametrických systémoch - tj. vytváraním náčrtov a aplikovaním vlastností na náčrty - a to všetko vrátane stromu histórie návrhu s možnosťou editácie Vytváranie 3D modelov priamym modelovaním Vytváranie 3D modelov priamym modelovaním Vytváranie 3D plošných modelov veľmi obmedzeným priamym modelovaním.

S príslušným BIM modulom však umožňuje automatickú tvorbu 3D modelu pri kreslení 2D.
Vytváranie 3D modelov priamym modelovaním.

S príslušným BIM modulom však umožňuje automatickú tvorbu 3D modelu pri kreslení 2D.
Vizuálne štýly Riadenie zobrazovania hrán geometrie, osvetlenia a tieňovania Riadenie zobrazovania hrán geometrie a tieňovania Riadenie zobrazovania hrán geometrie a tieňovania Riadenie zobrazovania hrán geometrie a tieňovania Riadenie zobrazovania hrán geometrie a tieňovania Riadenie zobrazovania hrán geometrie a tieňovania Riadenie zobrazovania hrán geometrie a tieňovania Riadenie zobrazovania hrán geometrie a tieňovania Riadenie zobrazovania hrán geometrie a tieňovania Riadenie zobrazovania hrán geometrie a tieňovania Riadenie zobrazovania hrán geometrie a tieňovania Riadenie zobrazovania hrán geometrie a tieňovania Riadenie zobrazovania hrán geometrie a tieňovania Riadenie zobrazovania hrán geometrie a tieňovania Riadenie zobrazovania hrán geometrie a tieňovania
in-canvas riadenie zobrazenia Uľahčená zmena nastavenia výrezu, pohľadu a vizuálnych štýlov
Materiály Priradzovanie materiálov objektom pre tvorbu realistických návrhov Priradzovanie materiálov objektom pre tvorbu realistických návrhov Priradzovanie materiálov objektom pre tvorbu realistických návrhov Priradzovanie materiálov objektom pre tvorbu realistických návrhov Priradzovanie materiálov objektom pre tvorbu realistických návrhov Priradzovanie materiálov objektom pre tvorbu realistických návrhov Priradzovanie materiálov objektom pre tvorbu realistických návrhov Priradzovanie materiálov objektom pre tvorbu realistických návrhov Priradzovanie materiálov objektom pre tvorbu realistických návrhov
Osvetlenie Priradzovanie osvetlenia 3D objektov pre tvorbu realistických návrhov Priradzovanie osvetlenia 3D objektov pre tvorbu realistických návrhov Priradzovanie osvetlenia 3D objektov pre tvorbu realistických návrhov Priradzovanie osvetlenia 3D objektov pre tvorbu realistických návrhov Priradzovanie osvetlenia 3D objektov pre tvorbu realistických návrhov Priradzovanie osvetlenia 3D objektov pre tvorbu realistických návrhov Priradzovanie osvetlenia 3D objektov pre tvorbu realistických návrhov Priradzovanie osvetlenia 3D objektov pre tvorbu realistických návrhov Priradzovanie osvetlenia 3D objektov pre tvorbu realistických návrhov
Rendrovanie Generovanie obrázkov 3D modelov s realistickými materiálmi a osvetlením Generovanie obrázkov 3D modelov s realistickými materiálmi a osvetlením Generovanie obrázkov 3D modelov s realistickými materiálmi a osvetlením Generovanie obrázkov 3D modelov s realistickými materiálmi a osvetlením Generovanie obrázkov 3D modelov s realistickými materiálmi a osvetlením Generovanie obrázkov 3D modelov s realistickými materiálmi a osvetlením Generovanie obrázkov 3D modelov s realistickými materiálmi a osvetlením Generovanie obrázkov 3D modelov s realistickými materiálmi a osvetlením Generovanie obrázkov 3D modelov s realistickými materiálmi a osvetlením
Tvorba 2D pohľadu z 3D modelu Vytváranie 2D pohľadov z 3D geometrie Vytváranie 2D pohľadov z 3D geometrie Vytváranie 2D pohľadov z 3D geometrie Vytváranie 2D pohľadov z 3D geometrie Vytváranie 2D pohľadov z 3D geometrie (len vo výkresovom priestore) Vytváranie 2D pohľadov z 3D geometrie Vytváranie 2D pohľadov z 3D geometrie (len vo výkresovom priestore) Po dokúpení príslušného profesného modulu Po dokúpení príslušného profesného modulu
Automatické rezové pohľady Vytváranie 2D rezov z 3D geometrie Vytváranie 2D rezov z 3D geometrie Vytváranie 2D rezov z 3D geometrie Vytváranie 2D rezov z 3D geometrie Vytváranie 2D rezov z 3D geometrie Po dokúpení príslušného profesného modulu Po dokúpení príslušného profesného modulu
Základné, čiastočné, rezové a detailné pohľady Čiastočné pohľady zobrazujúce určitú časť iného pohľadu, zvyčajne v inej mierke Základné a rezové pohľady Základné a rezové pohľady Základné a rezové pohľady Základné a rezové pohľady Základné a rezové pohľady Základné a rezové pohľady Po dokúpení príslušného profesného modulu Po dokúpení príslušného profesného modulu
Parametrické väzby Používanie geometrických aj rozmerových väzieb definujúcich vzťahy medzi geometriou Používanie geometrických aj rozmerových väzieb definujúcich vzťahy medzi geometriou Používanie geometrických aj rozmerových väzieb definujúcich vzťahy medzi geometriou Používanie geometrických aj rozmerových väzieb definujúcich vzťahy medzi geometriou Po dokúpení príslušného profesného modulu - vzájomné prepojenie logických 2D a 3D entít Po dokúpení príslušného profesného modulu - vzájomné prepojenie logických 2D a 3D entít
Prispôsobovanie AutoCAD LT® AutoCAD® ARES® Commander BricsCAD® Classic BricsCAD® Platinum CMS IntelliCAD® PE CMS IntelliCAD® PE Plus GstarCAD Standard GstarCAD Pro nanoCAD Free NanoCAD Plus NanoCAD Pro ProgeCAD Pro ZWCAD Pro ArCADia BIM ArCADia BIM PLUS
Prispôsobovanie rozhrania Prispôsobovanie Ribbonov, Príkazov, Roletového menu a Pracovných priestorov len cez CUI panel Prispôsobovanie Ribbonov, Príkazov, Roletového menu a Pracovných priestorov len cez CUI panel Prispôsobovanie Ribbonov, Príkazov, Roletového menu a Pracovných priestorov len cez CUI panel Prispôsobovanie Ribbonov, Príkazov, Roletového menu a Pracovných priestorov len cez CUI panel Prispôsobovanie Ribbonov, Príkazov, Roletového menu a Pracovných priestorov len cez CUI panel Prispôsobovanie Ribbonov, Príkazov, Roletového menu a Pracovných priestorov pomocou panelu Vlastníl Prispôsobovanie Ribbonov, Príkazov, Roletového menu a Pracovných priestorov pomocou panelu Vlastníl Prispôsobovanie Ribbonov, Príkazov, Roletového menu a Pracovných priestorov len cez CUI panel Prispôsobovanie Ribbonov, Príkazov, Roletového menu a Pracovných priestorov len cez CUI panel Prispôsobovanie nástrojových panelov pomocou panelu Přizpůsobit Prispôsobovanie nástrojových panelov a Roletového menu pomocou panelu Přizpůsobit Prispôsobovanie nástrojových panelov a Roletového menu pomocou panelu Přizpůsobit Prispôsobovanie Ribbonov, Príkazov, Roletového menu a Pracovných priestorov pomocou panelu Vlastníl Prispôsobovanie Ribbonov, Príkazov, Roletového menu a Pracovných priestorov len cez CUI panel Základné prispôsobovanie vzhľadom na fakt že systém je optimalizovaný na rozsiahle možnosti všetkých BIM modulov Základné prispôsobovanie vzhľadom na fakt že systém je optimalizovaný na rozsiahle možnosti všetkých BIM modulov
Prispôsobovanie aplikácie Prispôsobovanie software pomocou aplikácie Autodesk Exchange, importom CUI, alebo MNU súborov Prispôsobovanie software importom CUI, alebo MNU súborov Prispôsobovanie software importom CUI, alebo MNU súborov Prispôsobovanie software importom CUI, alebo MNU súborov Prispôsobovanie software importom MNU a CUI súborov Prispôsobovanie software importom MNU a CUI súborov Prispôsobovanie software importom MNU a CUI súborov Prispôsobovanie software importom MNU a CUI súborov Prispôsobovanie software importom MNU a CUI súborov Prispôsobovanie software importom CUI, alebo MNU súborov Prispôsobovanie software importom MNU a CUI súborov Prispôsobovanie software importom MNU a CUI súborov
API rozhranie DIESEL ActiveX, VBS, AutoLISP, Visual LISP, Object ARX, Java Script, .NET ActiveX, AutoLISP, Object TX (ekvivalent ARX), DIESEL, .NET LISP, DIESEL LISP, VBA, Object BRX(ekvivalent ARX), DIESEL, .NET AutoLISP, DIESEL, VBA, IRX (ekvivalent ARX), DIESEL AutoLISP, DIESEL, VBA, IRX (ekvivalent ARX), DIESEL ActiveX, VBA, AutoLISP, Object GRX (ekvivalent ARX), DIESEL, .NET ActiveX, VBA, AutoLISP, Object GRX (ekvivalent ARX), DIESEL, .NET LISP, Object NRX (ekvivalent ARX), Java a VB Script, .NET LISP, Object NRX (ekvivalent ARX), Java a VB Script, .NET LISP, Object NRX (ekvivalent ARX), Java a VB Script, .NET ActiveX, AutoLISP, DIESEL, VBA, IRX (ekvivalent ARX), .NET AutoLISP, VBA, Object ZRX (ekvivalent ARX) AutoLISP, DIESEL, IRX (ekvivalent ARX), DIESEL AutoLISP, DIESEL, IRX (ekvivalent ARX), DIESEL
Migrácia nastavení Migrácia užívateľských nastavení z jednej verzie AutoCADu na druhú Migrácia užívateľských nastavení z jednej verzie AutoCADu na druhú Migrácia užívateľských nastavení z jednej verzie ARES Commandera na druhú Migrácia nastavení v "Options" z predchádzajúcej verzie na aktuálnu Migrácia nastavení v "Options" z predchádzajúcej verzie na aktuálnu
Záznamník činnosti Zaznamená príkazy a zadané hodnoty ktoré možno znovu prehrať ako makro
Aktualizácie software Správa aktualizácií AutoCADu pomocou aplikácie Autodesk desktop Správa aktualizácií AutoCADu pomocou aplikácie Autodesk desktop Automatické online aktualizácie Kontrola aktualizácií cez položku v menu Kontrola aktualizácií cez položku v menu Kontrola aktualizácií cez položku v menu Kontrola aktualizácií cez položku v menu
Úchopy objektu modelu koordinácie Používanie úchopov v pripojenom modeli koordinácie
Vyhľadávač funkcie pre nápovedu Rýchlo nájde nástroj, alebo príkaz v nápovede systému Rýchlo nájde nástroj, alebo príkaz v nápovede systému
Ostatné špecifické vlastnosti AutoCAD LT® AutoCAD® ARES® Commander BricsCAD® Classic BricsCAD® Platinum CMS IntelliCAD® PE CMS IntelliCAD® PE Plus GstarCAD Standard GstarCAD Pro nanoCAD Free NanoCAD Plus NanoCAD Pro ProgeCAD Pro ZWCAD Pro ArCADia BIM ArCADia BIM PLUS
Nástroj pre prenos SW licencie Nástroj na prenos samostatnej licencie z jedného počítača na druhý Nástroj na prenos samostatnej licencie z jedného počítača na druhý Unikátna vlastnosť licencovania umožňujúca pracovať (po prihlásení sa) na akomkoľvek počítači prakticky s akýmkoľvek OS Nástroj na prenos samostatnej licencie z jedného počítača na druhý Nástroj na prenos samostatnej licencie z jedného počítača na druhý Nástroj na prenos samostatnej licencie z jedného počítača na druhý
Odstavcový kótovací text
Podpora monitorov (4K) s vysokým rozlíšením
4 bodová kalibrácia rastrového obrázku
Dekódovanie textu z jednej kódovej stránky na inú
Editor typov čiar
Tvorba výrezu výkr.priestoru v modelovom priestore
Inteligentný hlas (SmartVoice) - hlasové poznámky
Inteligentná myš (SmartMouse) - Ovládanie gestami myši
Podpora 3Dconnexion zariadení
CAD Nadstavby AutoCAD LT® AutoCAD® ARES® Commander BricsCAD® Classic BricsCAD® Platinum CMS IntelliCAD® PE CMS IntelliCAD® PE Plus GstarCAD Standard GstarCAD Pro nanoCAD Free NanoCAD Plus NanoCAD Pro ProgeCAD Pro ZWCAD Pro ArCADia BIM ArCADia BIM PLUS
ST (bezplatná stavebná nadstavba)
CADprofi - TZB
+ bezplatné online školenie
CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH
CADprofi - Elektro
+ bezplatné online školenie
CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH
CADprofi - Strojárstvo
+ bezplatné online školenie
CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH
CADprofi - Stavebníctvo
+ bezplatné online školenie
CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH CAD Nákup500,- € bez DPH
CADprofi - SUITE - všetky moduly
+ bezplatné online školenie
CAD Nákup1 000,- € bez DPH CAD Nákup1 000,- € bez DPH CAD Nákup1 000,- € bez DPH CAD Nákup1 000,- € bez DPH CAD Nákup1 000,- € bez DPH CAD Nákup1 000,- € bez DPH CAD Nákup1 000,- € bez DPH CAD Nákup1 000,- € bez DPH CAD Nákup1 000,- € bez DPH CAD Nákup1 000,- € bez DPH CAD Nákup1 000,- € bez DPH
TDS Technik (Srtrojárstvo) CAD Nákup690,- € bez DPH CAD Nákup980,- € bez DPH CAD Nákup690,- € bez DPH CAD Nákup690,- € bez DPH
SkiJo (Stavebníctvo) CAD Nákup460,- € bez DPH CAD Nákup460,- € bez DPH CAD Nákup460,- € bez DPH CAD Nákup460,- € bez DPH
CADKON - Stavebníctvo a profesie
RekonCAD (Stavebníctvo)
ElProCAD - Elektro
AutoPEN - Kanalizácia, voda, plyn
RoadPac - Cesty a dialnice
Communicator (pre výmenu 3D dát) CAD Nákup539,- € bez DPH
Sheet Metal (plechové diely) CAD Nákup319,- € bez DPH
BIM návrh stavebných konštrukcií CAD Nákup319,- € bez DPH CAD Nákup599,- € bez DPH CAD Nákup599,- € bez DPH
BIM elektro ...viac modulov CAD Nákup356,- € bez DPH CAD Nákup356,- € bez DPH
BIM Plyn ...viac modulov CAD Nákup520,- € bez DPH CAD Nákup520,- € bez DPH
BIM Vykurovanie ...viac modulov CAD Nákup549,- € bez DPH CAD Nákup549,- € bez DPH
BIM Sanita ...viac modulov CAD Nákup593,- € bez DPH CAD Nákup593,- € bez DPH
BIM Železobetón ...viac modulov CAD Nákup368,- € bez DPH CAD Nákup368,- € bez DPH
BIM Telekomunikácie ...viac modulov CAD Nákup701,- € bez DPH CAD Nákup701,- € bez DPH
CAD Doplnky AutoCAD LT® AutoCAD® ARES® Commander BricsCAD® Classic BricsCAD® Platinum CMS IntelliCAD® PE CMS IntelliCAD® PE Plus GstarCAD Standard GstarCAD Pro nanoCAD Free NanoCAD Plus NanoCAD Pro ProgeCAD Pro ZWCAD Pro ArCADia BIM ArCADia BIM PLUS
pdf2cad - Konverzia PDF do DWG CAD Nákup169,- € bez DPH CAD Nákup169,- € bez DPH CAD Nákup169,- € bez DPH CAD Nákup169,- € bez DPH CAD Nákup169,- € bez DPH CAD Nákup169,- € bez DPH CAD Nákup169,- € bez DPH CAD Nákup169,- € bez DPH CAD Nákup169,- € bez DPH CAD Nákup169,- € bez DPH CAD Nákup169,- € bez DPH CAD Nákup169,- € bez DPH CAD Nákup169,- € bez DPH CAD Nákup169,- € bez DPH CAD Nákup169,- € bez DPH CAD Nákup169,- € bez DPH
AutoDWG PDF to DWG CAD Nákup159,- € bez DPH CAD Nákup159,- € bez DPH CAD Nákup159,- € bez DPH CAD Nákup159,- € bez DPH CAD Nákup159,- € bez DPH CAD Nákup159,- € bez DPH CAD Nákup159,- € bez DPH CAD Nákup159,- € bez DPH CAD Nákup159,- € bez DPH CAD Nákup159,- € bez DPH CAD Nákup159,- € bez DPH CAD Nákup159,- € bez DPH CAD Nákup159,- € bez DPH CAD Nákup159,- € bez DPH CAD Nákup159,- € bez DPH CAD Nákup159,- € bez DPH
AutoDWG DGN to DWG CAD Nákup259,- € bez DPH CAD Nákup259,- € bez DPH CAD Nákup259,- € bez DPH CAD Nákup259,- € bez DPH CAD Nákup259,- € bez DPH CAD Nákup259,- € bez DPH CAD Nákup259,- € bez DPH CAD Nákup259,- € bez DPH CAD Nákup259,- € bez DPH CAD Nákup259,- € bez DPH CAD Nákup259,- € bez DPH CAD Nákup259,- € bez DPH CAD Nákup259,- € bez DPH CAD Nákup259,- € bez DPH CAD Nákup259,- € bez DPH CAD Nákup259,- € bez DPH
AutoDWG DWGLock - Ochrana DWG CAD Nákup320,- € bez DPH CAD Nákup320,- € bez DPH CAD Nákup320,- € bez DPH CAD Nákup320,- € bez DPH CAD Nákup320,- € bez DPH CAD Nákup320,- € bez DPH CAD Nákup320,- € bez DPH CAD Nákup320,- € bez DPH CAD Nákup320,- € bez DPH CAD Nákup320,- € bez DPH CAD Nákup320,- € bez DPH CAD Nákup320,- € bez DPH CAD Nákup320,- € bez DPH CAD Nákup320,- € bez DPH CAD Nákup320,- € bez DPH CAD Nákup320,- € bez DPH
MITCalc - Strojárske výpočty CAD Nákup249,- € bez DPH CAD Nákup249,- € bez DPH CAD Nákup249,- € bez DPH CAD Nákup249,- € bez DPH CAD Nákup249,- € bez DPH CAD Nákup249,- € bez DPH CAD Nákup249,- € bez DPH CAD Nákup249,- € bez DPH CAD Nákup249,- € bez DPH CAD Nákup249,- € bez DPH CAD Nákup249,- € bez DPH CAD Nákup249,- € bez DPH CAD Nákup249,- € bez DPH CAD Nákup249,- € bez DPH CAD Nákup249,- € bez DPH CAD Nákup249,- € bez DPH

Našli ste vo vlastnostiach nepresný, alebo chýbajúci údaj?

Pomôžte nám spresniť informácie